Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / FEEDER PROGRAM
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 10 / 23

Boilies - V kelímku - Ø 12 mm - 70 g, Amur Speciál - Vodní řasy


Žádné hodnocení. Kód: BO1270
Praktické malé balení se 70g boilies o průměru 12 mm v kelímku s širokým hrdlem a šroubovacím víčkem. Můžete si vybrat z 14 druhů !
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
57 Kč
65 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Boilies - V kelímku - Ø 12 mm - 70 g, Amur Speciál - Vodní řasy

 

Praktické, malé balení boilies

 70 ks kuliček ve 150 ml !

 

  • Obsahuje:  Směsi na jednotlivé druhy boiies jsou velmi odlišné a jejich podrobné složení ke každému druhu najdete v kategorii Boilies 16 - 24 mm.
  • Charakteristika:   Toto praktické malé balení boilies 12 mm v kelímku s širokým hrdlem, šroubovacím víčkem a obsahem 70 g výrobku, nabízíme na základě našich osobních zkušeností s krátkými vycházkami k vodě, kdy není třeba brát veškeré vybavení. Oceníte malé rozměry, kdy kelímek dáte pohodlně i do kapsy bundy. Přitom máte sebou cca 70 ks boilies, což vám vystačí bohatě na několikahodinový rybolov i s menším prokrmením.
Odolnost ve vodě: V chladnější vodě vydrží 12 mm boilies i více jak 8 hodin, v teplém období 3 - 5 hod. Zde však doba rozpustnosti záleží na teplotě vody, a hlavně aktivitě bílé ryby! Pozor, pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" jakkoliv pevnou kuličku za třetinu času. 
 
  • Možnosti použití:  Boilies 12 mm se používají nejvíce při rybolovu na chladné vodě v jarních a podzimních měsících, ale také ve větších hloubkách, kde i v létě může být jen 10 °C! Vynikající je na rychlé chytání při závodech ! Boilies 12 mm je výborné pro techniku lovu na feeder. Perfektně na něj berou mimo kapry i velcí cejni, jelci, ostroretky, karasi, parmy, aj. 

Jak jej nastražit:  Boilies 12 mm se dají použít pro klasicku montáž na vlas, nebo ho můžete také prošít tenkou bavlnkou a chytat na něj jako na rohlíkové boilies, zavěšené přímo na háček. Napichovat přímo na háček nedoporučuji, praská a ve vodě brzy odpadne.  

Zvýšení vnadícího účinku:  Tyto boilies se použivají hlavně jako chytací – nejlépe macerované a dipované, nebo jako vnadící, zde je vhodné i jako přísada do method mixů. Doporučuji k boilies 12 mm přikoupit některý z našich boosterů, které použijete pro jejich maceraci (namáčení), nebo jej obalit v některém z našich práškových dipů., nebo obalovacím těstěVýrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu!

 

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Granule Mini - Patentka, 2,5 kg Granule Mini - Patentka, 2,5 kg Kód: GKP13
Mini granulky o průměru 4 mm, a délky 3-5 mm, obsahující vysoký podíl rybích mouček a…
210 Kč
Detail
Boilies v dipu - KRILL se ŠVESTKOU, 500 g Boilies v dipu - KRILL se ŠVESTKOU, 500 g Kód: BVDG10
Macerované boilies v tekutém dipu Krill se švestkou. Kombinace extraktu ze zelených…
145 Kč
Detail
Boostery - RED ROB KLASIK, 1 litr Boostery - RED ROB KLASIK, 1 litr Kód: RSR08050 TOP KVALITA
Vynikající booster z populárního koření pro ryby - Robin Red, rozpuštěného ve speciální…
215 Kč
Detail
Boilies v dipu - AMUR SPECIÁL - Vodní řasy, 500 g Boilies v dipu - AMUR SPECIÁL - Vodní řasy, 500 g Kód: BVDA10
Macerované boilies v tekutém dipu Amur. Nová, zcela inovovaná receptura našeho nejdéle…
125 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 10 / 23

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz