Nejžhavější novinka!

 

EKONOMIK - KRMNÉ BOILIES

       KRILL a OLIHEŇ

         ! Novinka 2018 !

Extrémně kvalitní krmné boilies za super cenu! Obsah nadstandartních surovin, např. krillová, olihňová nebo LT 72 moučka. Výborně vnadí i chytá!

Týmové stránky

Navštivte naše týmové stránky. Můžete na nich najít Zprávy od vody, Rady a tipy, ale můžete také shlédnout Videa od vody nebo Video recenze.

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 16 / 18
Kód: DTO10
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Tekutý dip - OLIHEŇ, 80 ml

Novinka 2018! Tekutý dip s kombinací olihňového koncentrátu. Vše přírodně identické. Vysoký vnadící účinek po celý rok, ale především v chladném období!
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 77 Kč
Cena s DPH: 88 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Tekutý dip - OLIHEŇ, 80 ml
Tekutý dip - OLIHEŇ, 150 ml Tekutý dip - OLIHEŇ, 150 ml Kód: DTO11  
123 Kč
Detail
Tekutý dip - OLIHEŇ, 80 ml

 

Velmi oblíbený dip s vysokým vnadícím efektem !

! Účinek především v chladném období !

 

  • Charakteristika: Je to směs velmi kvalitních a lehce rozpustných surovin, které mají na ryby dlouhodobě ověřený účinek jako atraktor. Směs má růžovo-červenou barvu a specifickou olihňovou vůni. Díky vysoké hustotě a specifickým vlastnostem tekutého nosiče , suspenze velmi dobře ulpívá na povrchu nástrahy. Je to vysoce účinná směs pro zesílení vnadícího efektu.
  • Možnosti použití: Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete mít zalepené prsty !
  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 12 měsíců od zakoupení..
Specifikace
Váha 0.1 kg
Alternativy a podobné
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 16 / 18
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek