Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Dárkové poukazy

 

Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

Patička Vše od vody

 

Navštivte naše týmové stránky. Můžete na nich najít Zprávy od vody, Rady a tipy, ale můžete také shlédnout Videa od vody nebo Video recenze.

 

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 11 / 21
Kód: SR07051
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Práškový Dip - RYBA a KRAB, 1 kg

Vysoký obsah několika druhů tříděných rybích mouček s játry, proteinem a krabem. Silný a výrazný pach po rybině. Doporučujeme!
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 178 Kč
Cena s DPH: 205 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Práškový Dip - RYBA a KRAB, 1 kg
Práškový Dip - RYBA a KRAB, 100 g Práškový Dip - RYBA a KRAB, 100 g Kód: SR07052  
68 Kč
ks
Detail
Práškový Dip - RYBA a KRAB, 200 g Práškový Dip - RYBA a KRAB, 200 g Kód: SR07053  
98 Kč
Detail
Práškový Dip - RYBA a KRAB, 500 g Práškový Dip - RYBA a KRAB, 500 g Kód: SR07054  
150 Kč
ks
Detail
Práškový Dip - RYBA a KRAB, 1 kg
 
  • Charakteristika:  Vysoce atraktivní a velmi kvalitní obalovací směs je založena na obsahu silných, výběrových rybích mouček např. lososové, makrelové, krevetové, tuňákové + rozpustného rybího proteinu, natrávených jater, přírodního koncentrovaného aroma Krab a Chobotnice a dalších pachově i chuťově výrazných surovin, které jí dávají kombinovanou rybí a masovou příchuť i vůni. Jde o jemné krmné suroviny, které mají sami o sobě intenzivní pach a chuť. Ve vodě se dobře rozpouští a rychle vytvoří okolo návnady pachový oblak. Už při dopadu do vody, návnada obalená tímto dipem, začne uvolňovat jemné částečky surovin a tak se vytvoří v celém sloupci vody pachový pás.  Na dně se po pár minutách vytvoří pružný, gelovitý obal, který propouští do okolí všechny rozpustné složky jak z dipu, tak z nástrahy.
  • Tip na použití:  Tento rybí práškový dip se používá na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Dip díky svému složení, vytvoří na nich krustu, která se pak pomaleji rozpouští. Suché boilies a pelety lze namočit na 2-3 minuty do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté lze opět už jen rychle ponořit do vody, ihned vytáhnout a zase obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší vnadící efekt. 
  • Upozornění:  Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku a v suchu. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez obalu.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 11 / 21
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek