Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Výstava v Trenčíně
Přijímáme objednávky ( na e-shop, nebo e-mail, s poznámkou - odběr v Trenčíně). Zdarma přivezeme. Výdej v pátek 2.3. a v sobotu 3.3. Více info +420739050079, krmiva.hulin@seznam.cz
 
Patička Vše od vody

 

   

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 8 / 21
Kód: FPDJ40
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Fluo Práškový Dip - Jahoda, 50 g

Dip s červeným Fluorescenčním pigmentem. Vysoký obsah sušeného mléka a syrovátky s rozpustným rybím proteinem. Sladká chuť s příjemnou vůní Jahody.
Připraveno k odeslání
AKCE! -25 %
Běžná cena: 55 Kč
Ušetříte: 11 Kč
Cena bez DPH: 38 Kč
Cena s DPH: 44 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Fluo Práškový Dip - Jahoda, 50 g
Fluo Práškový Dip - Jahoda, 100 g Fluo Práškový Dip - Jahoda, 100 g Kód: FPDJ42  
AKCE! -25 %
68 Kč
ks
Detail
Fluo Práškový Dip - Jahoda, 200 g Fluo Práškový Dip - Jahoda, 200 g Kód: FPDJ43  
AKCE! -25 %
104 Kč
ks
Detail
Fluo Práškový Dip - Jahoda, 500 g Fluo Práškový Dip - Jahoda, 500 g Kód: FPDJ44  
AKCE! -25 %
180 Kč
ks
Detail
Fluo Práškový Dip - Jahoda, 50 g
 
  • Charakteristika:  Vysoce atraktivní a velmi kvalitní obalovací směs s červenou luminiscenční barvou je založena na obsahu mléčných bílkovin a cukrů ve formě sušeného mléka a syrovátky + rozpustného rybího proteinu, extrudované kukuřičné a rýžové mouky, sušených jater, přírodního koncentrovaného, ovocného aroma Jahoda a dalších pachově i chuťově výrazných surovin, které jí dávají sladkou příchuť i vůni. Jde o jemné krmné suroviny, které mají sami o sobě intenzivní pach a chuť.

Ve vodě Fluo dip gelovatí, ale i tak rychle vytvoří okolo návnady pachový oblak. Už při dopadu do vody, návnada obalená tímto dipem, začne uvolňovat jemné částečky surovin a tak se vytvoří v celém sloupci vody pachový pás.  Na dně se po pár minutách vytvoří pružný, gelovitý obal, který propouští do okolí všechny rozpustné složky jak z dipu, tak z nástrahy.

  • Možnosti použití:  Fluo práškový dip Jahoda se může použít na jakékoliv macerované ( máčené ), ještě mokré boilies, či pelety. Dip díky svému složení, vytvoří na nich krustu, která se pak pomaleji rozpouští.

Suché boilies a pelety lze namočit na 2-3 minuty do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté lze opět už jen rychle ponořit do vody, ihned vytáhnout a zase obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší vnadící efekt. 

  • Skladování a spotřeba:  Dip uchovávejte v suchém prostředí, v neprodyšném PVC sáčku, nebo krabičce. Směs je částečně hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez obalu.

Spotřebujte nejlépe do 12 měsíců od zakoupení. Při správném skladování vydrží dip i mnohem déle, ale tato doba je doporučena z důvodu pro zachování původních vlastností.  

 

Specifikace
Váha 0.05 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 8 / 21
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek