Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / BOILIES / Boilies v Dipu
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 7 / 11

Boilies v dipu - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA, 500 g


126 hodnocení Kód: BVFK10
Macerované boilies v tekutém dipu Frankfurtská klobása. Kombinace masových a rybích surovin, přírodního koření a česneku, jako u populární frankfurtské klobásové směsi. Celoroční použití, především pak jaro a podzim. Chytá skvěle!
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
122 Kč
140 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Boilies v dipu - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA, 500 g

 

! Novinka 2017 !

! Pikantní, kořeněná klobásová směs pro ryby z výběrových surovin !

 

  •  Charakteristika:  Jde o naše boilies z řady Frankfurtská klobása s česnekem ve stejném složení, jen je intenzivně macerované v tekutém dipu Frankfurtská klobása, pocházející také z naší stejnojmenné výrobní řady. 
    Oproti klasickému výrobku, je macerované boilies dostatečně nasyceno příslušným tekutým dipem, který se do něj již dokonale vsákl. Tento proces trvá pro optimální nadipování několik dní, takže s tímto produktem můžete ihned vyrazit k vodě, bez předchozího čekání na dokonalé namacerování.
Boilies v dipu Frankfurtská klobása je vhodnou nástrahou především pro kaprovité ryby, nepohrdne ale ani jeseter, či parma. Boilie má přirozenou, tmavě hnědo červenou barvu. V chladnější vodě vydrží 12 i více hodin, v teplém období cca 6 - 8 hod. dle průměru, záleží ale hodně na teplotě vody a hlavně aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost boilie na třetinu!  
  •  Možnosti použití: Dipované boiies Frankfurtská klobása je vhodné pro hlavní lovnou sezónu od časného jara do pozdního podzimu a to od teploty vody cca 8 °C.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu dipovaného boilies, při jeho použití jako nástrahy, doporučuji jej obalit např. ve stejnojmenném Práškovém dipu Frankfurtská klobása. Doporučuji udělat více vrstev!

Boilies v dipu nejde probodnout jehlou, musí se navrtat - dip vytáhne z jeho středu zbytky vody a boili je tudíž uprostřed velmi tvrdé. Pro čistější manipulaci doporučuji koupit velmi praktickou pomůcku, a to Dipovací kleštičky - nebudete mít ruce zalepené od dipu.

  • Skladování: Dipované boilies Frankfurtská klobása je konzervováno potravinářskými konzervanty. Dlouhodobě ( cca 3 měsíce ) jej uchovávejte v PVC obalu, zásadně v chladu do 12 °C, v šeru, bez kontaktu se slunečním zářením. Macerované boilies je určeno na rychlejší spotřebu a to max. do 3 - 4 měsíců. 

Pro dlouhodobé skladování ( déle než 4 měsíce ) doporučuji zamrazit v hermeticky uzavřeném PVC obalu. Mražené spotřebujte min. do 12 měsíců. Avšak 1-2 týdenní přepravu na rybářských výpravach, uzavřené v PVC sáčcích i v při letní teplotě, boilies přežije bez problémů! Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku!

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Boilies v dipu EXTRA - 200 g, Krabí jikry Boilies v dipu EXTRA - 200 g, Krabí jikry Kód: BVDSP13
Praktické balení macerovaného boilies v tekutém dipu dané příchutě. Pro rychlé chytání,…
100 Kč
Detail
Boilies v dipu EXTRA - 200 g, Játra Boilies v dipu EXTRA - 200 g, Játra Kód: BVDSP12
Praktické balení macerovaného boilies v tekutém dipu dané příchutě. Pro rychlé chytání,…
95 Kč
Detail
Boilies v dipu EXTRA - 200 g,  Švestka Boilies v dipu EXTRA - 200 g, Švestka Kód: BVDSP11
Praktické balení macerovaného boilies v tekutém dipu dané příchutě. Pro rychlé chytání,…
105 Kč
Detail
Vnadící pelety Velké - BLACK HALIBUT - Coppens, 20 kg Vnadící pelety Velké - BLACK HALIBUT - Coppens, 20 kg Kód: KPBHC33
Originál krmné, velké Halibut pelety od fy. Coppens - Holandsko. Vysoký obsah rybích…
1.200 Kč
Detail
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 08:00 Datum: 09.07.2018
Chytávali jsme na tuto příchuť bez dipu a zvláště kaprům toto boilies chutnalo a měli jsme na ně úspěchy. Nyní jsme ho ještě nevyzkoušeli, tak uvidím časem, jaký úspěch s ním budeme mít.
Zboží 7 / 11

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz