Nejžhavější novinka!

 

 

 Boilies POMERANČ a CHILLI 

         ! Novinka 2017 !

 Rok testování na závodech !

Výběrové rybí moučky, mléčné produkty, citrusový extrakt, ostré chili papričky.

    ! Vynikající výsledky !

    

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podobné zboží
Rybolov na Zámečku

Zboží 2 / 9
Kód: BVDA10
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Boilies v dipu - AMUR a sladká kukuřice, 500 g

Macerované boilies v tekutém dipu Amur. Směs sestavena z rostlinných surovin, které Amuři ochotně přijímají a vyhledávají. Ověřeno zákazníky a několika lety prodeje. Nad očekávání účinné i v chladné vodě na kapry!
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 98 Kč
Cena s DPH: 113 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Boilies v dipu - AMUR a sladká kukuřice, 500 g
Boilies v dipu - AMUR a sladká kukuřice, 500 g

 

Jedno z našich prvních druhů boilies - nyní i dipované !

  Dlouho prodávané = dokonale prověřené !

 

  • Charakteristika:  Jde o naše boilies z řady Amur, ve stejném složení, jen je intenzivně macerované v tekutém dipu Amur, pocházející také z naší stejnojmenné výrobní řady. 

Oproti klasickému výrobku, je macerované boilies dostatečně nasyceno příslušným tekutým dipem, který se do něj již dokonale vsákl. Tento proces trvá pro optimální nadipování několik dní, takže s tímto produktem můžete ihned vyrazit k vodě, bez předchozího čekání na dokonalé namacerování.

  • Možnosti použití: Dipované boilies Amur je používáno v praxi s neočekávaně dobrým úspěchem, kdy na něj velmi dobře reagovali kapři, i když v danou dobu ostatní rybáři na prochytávané vodě nic nechytali. Velmi dobře se osvědčilo macerované boilies Amur i na několika našich závodech, kde úspěšně bodovalo při lovu kaprů.

Pro zvýšení vnadícího efektu je možno před vlastním použitím boilies dobře obalít v Práškovém dipu AMUR se sladkou kukuřicí, nebo v Práškovém dipu Smetana s vanilkou. Můžete udělat i více vrstev. Nechte poté trochu obal vyschnout !

Boilies v dipu nejde probodnout jehlou, musí se navrtat - dip vytáhne z jeho středu zbytky vody a boili je tudíž uprostřed velmi tvrdé. Pro čistější manipulaci doporučuji koupit velmi praktickou pomůcku, a to Dipovací kleštičky - nebudete mít ruce zalepené od dipu.

  • Skladování:  Dipované boilies Amur je konzervováno potravinářskými konzervanty. Dlouhodobě ( 2 měsíce ) jej uchovávejte v PVC obalu, zásadně v chladu do 12 °C, v šeru, bez kontaktu se slunečním zářením. Macerované boilies je určeno na rychlejší spotřebu a to max. do 2 měsíců, ideálně do měsíce. 

Pro dlouhodobé skladování ( déle než 2 měsíce ) doporučuji zamrazit v hermeticky uzavřeném PVC obalu. Mražené spotřebujte min. do 12 měsíců. Avšak 1-2 týdenní přepravu na rybářských výpravach, uzavřené v PVC sáčcích i v při letní teplotě, boilies přežije bez problémů! Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku!

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Michal hodnotil: Čas: 11:16 Datum: 29.06.2016
Od jara se snažím chytit na toto boilies aspoň 1 amura, bohužel doteďka jsem nechytil nic...?
Zboží 2 / 9
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek