Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / BOILIES / Boilies plovoucí
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 1 / 17

Plovoucí boilies - POMERANČ a MED, 30 g


1 hodnocení Kód: PLPA39
Chytací plovoucí boilies s obsahem přírodních surovin s příchutí Pomeranč a Med! Nejen, že nadnáší nástrahu, ale i aktivně chytá! Výborný do chladné vody!
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
58 Kč
67 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Plovoucí boilies - POMERANČ a MED, 30 g

 

Plovka, která nejen nadnáší, ale sama i aktivně chytá !

! Vynikající pro chladné období !

! Vlastní receptura i výroba !

 

  • Složení: Plovoucí suspenze, směs ovocných doplňků, sladový výtažek, mléčný a vaječný protein, rozpustný rybí protein, aj.

 

  • Charakteristika:  Naše plovoucí boilies je vyrobené ze směsi napěněné přírodní suroviny a krmných přísad, které tvoří základ tzv. " studené " příchutě Pomeranč a Med. Pomerančová esence se získává z kůry pomeranče a je velmi těkavá, ve vodě se snadno rozpouští a rychle šíří. Chuťovou složku "Med" zajišťuje speciální potravinářský doplněk z přirozených surovin - koncentrovaný sladový výtažek - který má krásné medové aroma, sladkou medovou chuť, a používá se běžně v cukrářském i pekárenském průmyslu. Tyto suroviny jsou díky svým vlastnostem předurčeny do chladné vody, kde perfektně fungují - vyzkoušeno závodními týmy! 

Naše plovoucí boilies není jen napěněná, syntetická, plovoucí kulička s neonovou barvou. Jde o výrobek s obsahem přírodních surovin, které lze použít nejen jako nadnášecí prvek pro klasickou nástrahu, ale také jako nástrahu samotnou! Naše plovka ve vodě vylučuje přirozené chuťové i pachové atraktory, na které ryby velmi dobře reagují! Ve vodě vydrží plavat non stop, víc jak 48 hodin!

 

  • Možnosti použití: Plovoucí boilies Pomeranč a Med lze použít jako klasickou plovku pro nadnášení klasického, surovinového boilies, či pelet, ideálně v kombinaci s řadou Calypso, Smetana, Mefisto, nebo Amur - není ale podmínkou! Kombinace s jiným typem nástrahy může přinést nečekané úspěchy! Díky obsahu surovin, lze na něj ale také rovnou aktivně chytat. Především v době, kdy ryby berou potravu hlavně ze sloupce, nebo při hladině. Délkou návazce si nastavíte ideální místo ve vodním sloupci, kde se v daný okamžik ryby pohybují.

Dlouhodobě skladujte herneticky uzavřené, v chladném prostředí, nejlépe do cca 12 °C - obsahuje přírodní suroviny! Spotřebujte cca do 10 měsíců od nákupu. Vydrží i déle, ale každá přírodní látka časem samovolně degraduje a ztrácí svou vnadící intenzitu.

 

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Boilies mix - KRILL a OLIHEŇ + AMK, 20 kg Boilies mix - KRILL a OLIHEŇ + AMK, 20 kg Kód: BMXKR14
Naše druhá nejprodávanější směs! Základem je krillová a olihňová moučka s dalšími druhy…
2.560 Kč
Detail
Fluo Práškový Dip - Ananas, 500 g Fluo Práškový Dip - Ananas, 500 g Kód: FPDA23
Dip se žlutým Fluorescenčním pigmentem. Vysoký obsah sušeného mléka a syrovátky s…
240 Kč
Detail
Fluo Práškový Dip - Pomeranč a Česnek, 500 g Fluo Práškový Dip - Pomeranč a Česnek, 500 g Kód: FPDPM33
Dip s oranžovým Fluorescenčním pigmentem. Vysoký obsah sušeného mléka a sušených jater…
215 Kč
Detail
COBRA - na boilies 30 mm, 1 ks COBRA - na boilies 30 mm, 1 ks Kód: CBR304060
Lehká, levná a funkční vrhací trubka na boilies o průměru až do 30 mm. Dá se s ní…
38 %
100 Kč
Detail
Hodnocení
Marek hodnotil: Čas: 10:33 Datum: 15.05.2015
Velmi atraktivní pop-up boilie které krásné voní a i dobře chytá. Boilie používám jak v menších průměrech 12mm pro nastražení na panáčka v chladné vodě se mi velmi osvědčila v kombinaci s boilie calypso či karibik nebo také ve větším průměru 16 a 20mm pro samotné nastražení nade dnem a nebo také díky velmi dobrým nadnášejícím schopnostem ho nastražuji do sloupce. Mám zkušenosti že i při chytání s návazci okolo 5m nemají tyto plovky problém zvednout celý návazec do sloupce!!
Zboží 1 / 17

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz