Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / BOILIES
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 31 / 60

Boilies - NA SUMCE - Ø 24 mm, 1 kg


Žádné hodnocení. Kód: BNS20
Speciální složení středně velkého boilies, hlavně pro lov sumců. Velmi dobře ale chytá i jesetery a kapry. Obsahuje vše nač sumec velmi dobře reaguje - viz. složení v popisu výrobku.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
195 Kč
224 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Boilies - NA SUMCE - Ø 24 mm, 1 kg
 

Obsahuje syrové rybí maso, natrávená jatra, rybí protein, rybí extrakt, moučky aj. 

! Nejen na Sumce, ale i Jesetery, Vyzy a velké Kapry !

! SUPER  CENA  !

 

  • Složení: 17 druhů surovin! 
První třetina z obsahu je syrové rybí maso,
Druhá třetina směsi obsahuje rybí moučku, rozpustný rybí protein, tekutý lososový protein, rybí extrakt fish liquid, masovou moučku, krevní moučku, natrávená játra, rybí tuk aj.
Třetí třetinou směsi jsou pojivové složky, a to pouze velmi kvalitní, tepelně upravené (tj. extrudované suroviny) – kukuřice, pšenice a rýže. Ale také kvasnice, extrakt z krabích jiker, olej z tresčích jater,  aj. 
 
Přidáváme navíc několik ověřených surovin, používaných v rybářské praxi, výrazně zvyšujících vnadící efekt!
  • Charakteristika: Tyto boilies na sumce jsou vyrobeny na základě kombinace známého přirozeného potravního spektra sumců, kteří jsou výrazně masožravý až mrchožravý a také dle zkušeností z jeho umělého odchovu. Jde tedy o velmi silnou bílkovinnou směs obsahující syrové rybí maso i s vnitřnostmi, které jsou nejpřirozenějším vnadícím atraktorem pro sumce v jeho přirozeném prostředí.

Obsah masových a rybích mouček s výrazným podílem surovin s enzymaticky natrávenými bílkovinami, imitujících rozkládající se potravu, podtrhuje přirozený vnadící efekt boilies! Nejde o přidanou kyselinu máselnou, či jiná dodatková aromata, napodobující "pach mrtvoly" !

 Boilies obsahují speciální potravinářská pojiva, která zvyšují soudržnost pevných částic, ale dovolí přitom průniku rozpustných látek do okolí ( nejde o lepidla na bázy arabské gumy, která vše zavře! ).
 
Orientační doba rozpadu je cca 10 - 15 hodin, podle teploty vody, intenzity proudu, ale hlavně aktivity bílé ryby, která při velkém výskytu dokáže rozebrat boiliesi i za polovinu její běžné doby rozpustnosti! Mnoho rybářů toto vůbec nebere v potaz a přisuzují případný rychlý rozpad pelety za její malou soudržnost. V takovém případě doporučuji obalit pelety ještě obalovacím těstem, které prodlouží dobu rozpadu až o několik hodin.
  • Možnosti použití:  Boilies pro své typické složení je předurčené především pro lov menších Sumců, ale také na Jesetery a Vyzy. Výborně na něj berou i velcí kapři! Doporučujeme k nim přikoupit naši Tekutou potravu ryba - játra - krab a před použitím boilies ještě máčet v této směsi. Účinnost podpoříte ještě více, když takto namacerované boilies několikrát dobře obalíte v našem práškovém dipu Ryba a krab a necháte dobře zaschnout. 
Pokud vám tato velikost boilies nestačí, ještě většího průměru dosáhnete použitím našeho obalovacího těsta Ryba a krab. Toto těsto ve vodě vytvoří pružný, gelový, přilnavý obal, který silně vnadí a dokonale zvýší rychlost nástupu vnadícího efektu, a zároveň prodlouží dobu rozpadu boilies až o 30 % ! 
  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

Specifikace
Váha 1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Boilies v dipu - KRILL se ŠVESTKOU, 500 g Boilies v dipu - KRILL se ŠVESTKOU, 500 g Kód: BVDG10
Macerované boilies v tekutém dipu Krill se švestkou. Kombinace extraktu ze zelených…
145 Kč
Detail
Pelety s dírkou - RED HALIBUT - Coppens, 5 kg Pelety s dírkou - RED HALIBUT - Coppens, 5 kg Kód: SR12e06e5
Originál chytací pelety z extrudovaného rybího masa a se středovou dírkou, od fy:…
590 Kč
Detail
Vnadící pelety - RED HALIBUT + KREV, 20 kg Vnadící pelety - RED HALIBUT + KREV, 20 kg Kód: KR-RHK214
Inovovaná receptura! Červené, mastné halibut pelety obsahující syrové rybí maso. Jsou…
960 Kč
Detail
Boilies - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA s česnekem, 5 kg Boilies - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA s česnekem, 5 kg Kód: BFKC13
Bohatá a velmi sytá kombinace různých masových a rybích surovin, přírodního koření a…
1.020 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 31 / 60

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz