Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / BOILIES
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 16 / 60

Boilies - MLÉČNÁ KUKUŘICE, 500 g


Žádné hodnocení. Kód: BMK21
Velmi účinné boilies od jara do podzimu. Sestaveno z různých druhů kukuřičných surovin, mléčných produktů, přírodního cukru a lehkých rybích LT mouček. Jde o suroviny s velmi dobrou rozpustností i v chladné vodě.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
96 Kč
110 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Boilies - MLÉČNÁ KUKUŘICE, 500 g

 

NAŠE NEJDÉLE VYRÁBĚNÉ BOILIES !

 DOKONALE OVĚŘENÉ ZÁKAZNÍKY V PRAXI !

Perfektní pro chladné období a studenou vodu !

 

  • Obsahuje:  20 druhů jemně až středně hrubě šrotovaných vnadících složek, pojivem jsou čerstvá vejce. Základem je 6 druhů extrudovaných (tepelně upravených) surovin (extrudáty mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, jsou více atraktivní pro ryby). 30 % směsi zabírají živočišné produkty, a to i hydrolyzované či natrávené.
Dále obsahuje:  Expandovanou ochucenou rýži, tepelně upravenou kukuřičnou  mouku, toustovanou kukuřici, hydrolyzovaný protein, olejniny, řepku, kukuřičný klíčkový olej, řepkový olej, syrovátku, sušené mléko, kvasnice, melasu, aromatizovaný cukerný sirup, přirozené smetanovo-máslové aroma z cukrárenského průmyslu, pravou vanilku, atd. 
  • Charakteristika:  Jde o boilies pro typické "rychlé chytání", tedy hlavně pro ty rybáře, kteří chtějí chytat aktivně, a ne jen čekat dlouhé hodiny bez záběru na trofejní rybu. Je velmi dobré i na závody v lovu ryb v jarním období – úspěšně odzkoušeno!  Je to typický sacharidový, tj. "sladký", mnohadruhový boilie, složený ze surovin, jenž mu dávají přirozenou, intenzivní, sladkou chuť i vůni. Používáme proto pouze přírodní cukry z potravinářského průmyslu - sacharózu, fruktózu a glukózu! Na tyto přirodní cukry nejenže ryby velmi dobře reagují, protože jsou obsaženy i v přirozené potravě ryb, ale jsou i snadno rozpustné ve vodě, a tím mají i rychlý vnadící účinek. Ve směsi jsou i enzymaticky natrávené bílkoviny a hydrolizovaný tuk, čímž se velmi zvýrazní vnadící efekt. Směs tukujeme klíčkovým olejem z kukuřice a také řepkovým olejem, za studena lisovaným z vlastní výroby, který si zachovává přirozené přírodní aroma i chuť!
 Boilies má žlutou barvu, příjemnou sladkou vůni po smetaně s vanilkou. Ve vodě od povrchu postupně měkne, v chladnější vodě vydrží cca 8 hodin,  v teplém období asi 3 – 5 hod., dle průměru. Záleží však nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost boilie na třetinu!
  • Skladování:  Boilies je  konzervované a částečně vysušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě (rašlový pytel v kterém je zasíláme, nejlepší je ale přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Takto vysušené je ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo! Pokud jej necháte "mokré" dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C - ne však déle jak 3-4 měsíce! Na delší dobu doporučuji zamrazit. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech!

Nenechávejte boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku! Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v PVC sáčku velmi dlouho!

 

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Plovoucí krmivo KOI  - NATURAL - Pond Pelets 6 mm, 5 kg Plovoucí krmivo KOI - NATURAL - Pond Pelets 6 mm, 5 kg Kód: COPK61
Větší plovoucí peletky o Ø 6 mm. Kvalitní kompletní krmivo pro větší bazénové ryby nad…
480 Kč
Detail
Plovoucí boilies - CALYPSO, 45 g Plovoucí boilies - CALYPSO, 45 g Kód: PLC10
Chytací plovoucí boilies s obsahem přírodních surovin naší nejprodávanější řady…
95 Kč
Detail
Boilies - CALYPSO - High Resistance, 1 kg Boilies - CALYPSO - High Resistance, 1 kg Kód: CALBHR10
Utažené boilies s prodlouženou dobou rozpadu nad 12 hod. S přírodním, červeným kořením…
242 Kč
Detail
POP UP - Mini  Ø 8 mm - CALYPSO, 15 g POP UP - Mini Ø 8 mm - CALYPSO, 15 g Kód: PUMC10
Nejmenší plovoucí boilies české výroby! Vlastní receptura i výroba! Plovoucí boilies…
65 Kč
Detail
Hodnocení
Jitka hodnotil: Čas: 15:34 Datum: 28.10.2017
Teď v říjnu jsme s ním výborně zachytali na jedné krátké výpravě. Nadipovali jsme ho v CSL Scopex a ryby chodily krásně. Největší kapr 15,8 kg. Podstatnější ale bylo, že jsme přechytali všechny okolo i když to celkově moc nebralo. Takže za mě do studené vody velmi dobrá volba.
Zboží 16 / 60

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz