Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / BOILIES / Boilies High Resistance
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 3 / 4

Boilies - KRILL a OLIHEŇ - High Resistance, 1 kg


112 hodnocení Kód: KRLEXP20
Utažené boilies s prodlouženou dobou rozpadu nad 12 hod. Kombinace rybího masa, olihňové a krillové moučky+mořského Krillu. Obsahuje 40 % syrového rybího masa a vnitřností. Celoroční působnost!
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
230 Kč
265 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Boilies - KRILL a OLIHEŇ - High Resistance, 1 kg

 

JEDINEČNÁ KOMBINACE KRILLU A SYROVÉHO RYBÍHO MASA !

! Utažené těsto s rozpustností nad 12 hod. i v teplém období !

 

  • Obsahuje: 17 druhů vnadících složek. Ve směsi je 35 % syrového rybího masa a vnitřností z mořských i sladkovodních ryb! Dále pak krilová, krevetová a olihňová moučka, tekutý lososový protein, rybí extrakt Fish liquid, rozpustný rybí protein, játra, masové moučky aj. Mléčná bílkovina, kvasnice a mnoho druhů extrudovaných surovin - kukuřice, sója, hrách, rýže, obiloviny, aj.

Zvýšený podíl přírodního pojiva - syrová i sušená vejce, sušený vaječný bílek, pšeničný lepek a dehydrovaná krupice, aj. 

  •  Charakteristika:  Jde o silnou a výraznou rybí, bílkovinnou boilies, na základě specifických rybích mouček, ale hlavně podílu natráveného i klasického mořského krillu, včetně neupraveného, syrového, rybího masa a tuku. 

Boilie Krill a Oliheň má vysokou odolnost - High Resistance - proti předčasnému měknutí a otěru ve vodě.

Na českém trhu jsme asi jediní komerční výrobci, kdo používá syrové rybí maso do boilies! Syrové rybí maso je nositelem všech svých přirozených, specifických, pachových látek, které jsou tou nejbližší a nejznámější informací o potravě pro všechny naše lovné ryby.

Boilie má přirozenou, tmavě hnědo-červenou barvu, s mastným vzhledem. V chladnější vodě vydrží 24 i více hodin, v teplém období při teplotě vody 18 - 24 °C víc jak 12 hod. dle průměru. Záleží ale nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby.
  •  Možnosti použití: Boilies Krill a Oliheň High Resistance se použivá především jako chytací – nejlépe macerované, nebo dipované. Je vhodnou nástrahou pro kaprovité a jeseterovité ryby, nepohrdne ani sumec, parma, aj. Jde o boilie vhodné pro hlavní lovnou sezónu od jara do podzimu a to od teploty vody cca 10 °C. Především při potřebě méně častého přehazování při zavážení, v noci, nebo v při lovu na proudné řece.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástrahy doporučuji jej obalit v našem Práškovém dipu krill oliheň. Doporučuji udělat více vrstev! Nebo ho ještě prolít tekutým krillem, nebo Fish liquidem .  

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Boilies - CALYPSO, 1 kg Boilies - CALYPSO, 1 kg Kód: SR13b04b0 NEJŽÁDANĚJŠÍ
Naše trvale nejprodávanější boilies! S přírodním, červeným kořením a česnekem. Velmi…
205 Kč
Detail
Boilies - MEFISTO - Losos s meruňkou, 1 kg Boilies - MEFISTO - Losos s meruňkou, 1 kg Kód: MFR13
Specifická kombinace různých rybích mouček a extrudovaných surovin s ovocným extraktem…
198 Kč
Detail
Naklíčený ječmen - NATURÁL, 10 kg Naklíčený ječmen - NATURÁL, 10 kg Kód: NJNT14
Novinka na českém trhu! Naklíčený a nasolený sladovnický ječmen. Nejlepší krmivo co…
350 Kč
Detail
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Masové, 10 kg Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Masové, 10 kg Kód: KBM22
Velmi kvalitní vnadící boilies o Ø 20 mm s rychlým vnadícím nástupem. Ověřená kombinace…
860 Kč
Detail
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 11:03 Datum: 26.06.2018
nevydrží ani 4 hodiny pod hačkem asi chyba ve výrobě
Zboží 3 / 4

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz