Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / BOILIES / Boilies Dvouvrstvý
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Boilies Dvouvrstvý - Krill a GLM se švestkou, 300 g


Žádné hodnocení. Kód: BDKS11
Speciální boilies s dvěma, ve vodě, odlišně se chovajícími vrstvami. Základ je klasické boilie Krill a Oliheň, na něm je rychle rozpustná vrstva boilies mixu GLM se švestkou. Vysoký vnadící účinek Kapry a Jesetery.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Produkt již není v prodeji
Boilies Dvouvrstvý - Krill a GLM se švestkou, 300 g

 

! Unikátní spojení nástrahy a návnady do jednoho výrobku !

Vnější vrstva vnadí a vnitřní boili chytá - celoročně !

! Kombinace ideální na Kapry a Jesetery !

 

  • Charakteristika:  Dvouvrstvé boilies tvoří dvě vrstvy různě zpracované směsi. Každá z nich je však s rozdílným chováním ve vodě. Jako základ používáme boilies o průměru 16 mm.. Po nabalení obou vrstev se průměr zvětší na 18 - 20 mm.

Základ vnější vrstvy tvoří náš boili mix GLM Betain se švestkou, obohacený ještě více o snadno rozpustné suroviny. Suchá směs se postupně nanáší v několika cyklech na náš klasický boilies Krill a Oliheň. Jde tedy o kombinaci silné rybí směsi s výtažkem z mušlí a s ovocným pozadím - velmi atraktivní spojení surovin pro Kapry, ale také Jesetery.

Každá nanesená vrstva se lepí zvlášť na nějaký náš vhodný Booster, nebo Tekutou potravu. Tyto pojidla jsou pak dalším, velmi účinným, surovinovým atraktorem pro ryby. 

Vnější obal pak svou rychlou a postupnou rozpustností, vytváří ve vodě atraktivní obláček z drobných částic a tekutých atraktorů, přímo v těsné blízkosti nástrahy, takže je k ní ryba pak mnohem důvěřivější. Rozpustnost vnější vrstvy je cca 20 - 40 minut, dle teploty vody. Tento mrak z mnoha kvalitních surovin dokáže velmi rychle nalákat ryby přímo k nástraze.

Druhá, vnitřní vrstva, je tvořena vařeným boilies Krill a Oliheň 16 mm, zůstává dlouhodobě na montáži a zajišťuje trvalou nástrahu pro ryby.

  • Možnosti použití:  Dvouvrstvé boilies Krill a GLM se švestkou je určeno především jako velmi účinná a rychle pracující nástraha. Ideální je pro vody osazené Kaprem a Jesetery, kde si zvýšuje šanci na úlovení obou druhů ryb a tím i častější záběry. Vnější obal je tuhý, soudržný a gumovitý, snadno tedy celé boilies propíchnete jehlou, nebo provrtáte.

Dvouvrstvé boilies nemacerujte dlouhodobě, i husté tekutiny by mohly narušit soudržnost vnějšího obalu. Namočení do Boosteru, nebo dipu na pár minut před nahozením však vůbec vnější vrstvě neuškodí. Obalením namočeného, dvouvrstvého boilies, ještě v některém z našich  Práškových dipů, získáte další, velmi atraktivní vnadící vrstvu. Nebojte se kombinovat tento druh boilies i s různými typy práškových dipů.

  • Skladování a doba spotřeby:  Dvouvrstvé boilies dodáváme v kelímcích se šroubovacím víčkem. Toto balení uchovávejte v chladu do 15 °C a v šeru. Doporučujeme takto skladovaný výrobek spotřebovat do 10 měsíců od zakoupení. Pro delší dobu skladování - rok a více, především přes letní měsíce, je možno boilies i zamrazit.

 

  • Nabízíme balení: 

250 ml = 150 g = cca 18 - 22 ks 

500 ml = 300 g = cca 40 - 45 ks

V každém balení se může počet kusů mírně lišit, vzhledem k tomu, že jde o ruční výrobu a nabalovaná vrstva na každém boili není úplně stejná.

Specifikace
Váha 0.35 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Vnadící pelety XXL Booster - KRILL a OLIHEŇ - 45 mm, 20 kg Vnadící pelety XXL Booster - KRILL a OLIHEŇ - 45 mm, 20 kg Kód: XLBKO13
Náš nejprodávanější method mix provlhčený tekutým aminokomplexem, slisovaný do…
1.080 Kč
Detail
Řepkový olej, 1 l Řepkový olej, 1 l Kód: SR01071
Neředěný, čistý olej, bez příměsí. Je za studena lisovaný z jarních odrůd řepky.…
48 Kč
Detail
Pelety NA SUMCE - Ø 45 mm - S rybou a játry, 1 kg Pelety NA SUMCE - Ø 45 mm - S rybou a játry, 1 kg Kód: SR14a01b1 SPECIALITA
Největší pelety pro sumce na trhu! Obsahují suroviny, na které sumec velmi dobře…
85 Kč
Detail
Rybí olej - Z mořských ryb, 1 l Rybí olej - Z mořských ryb, 1 l Kód: RTMO11
Rybí olej - tuk, z různých druhů mořských ryb. V chladu pod cca 5 °C začíná tuhnout.…
128 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz