Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / BOILIES
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 37 / 60

Boilies - CALYPSO - High Resistance, 1 kg


634 hodnocení Kód: CALBHR10
Utažené boilies s prodlouženou dobou rozpadu nad 12 hod. S přírodním, červeným kořením a česnekem. Velmi kvalitní a účinné především ve vodě do 20 °C !
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
210 Kč
242 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Boilies - CALYPSO - High Resistance, 1 kg

 

! Naše nejprodávanější boilies !

! Utažené těsto s rozpustností nad 12 hod. i v teplém období !

 

  • Obsahuje: 18 druhů velmi kvalitních, středně mletých surovin. Základem jsou extrudované suroviny a drcené tzv. ptačí zoby.  Zvýšený podíl přírodního pojiva - syrová i sušená vejce, sušený vaječný bílek, pšeničný lepek a dehydrovaná krupice, aj. 

Dále směs obsahuje:  Hydrolyzovaný rybí protein, enzymaticky upravená játra, vaječnou bílkovinu, mléčnou bílkovinu, kvasnice, 4 druhy drcených olejnatých semen vč. konopí a nigeru. Lososový olej, ovocné cukry, drcený přírodní česnek a směs několika druhů bylin a červeného koření, které spolu s ostatními surovinami zajišťují vysokou účinnost především v chladné vodě.

  • Charakteristika:  Jde o boilies pro aktivní rybolov, s prodlouženou dobou rozpustnosti. Velmi účinné především v chladnějším období podzimu a jara. Jedná se o surovinově bohatý, utužený typ boilies, s přídavkem přírodních pojidel, vysoce stravitelných škrobových surovin, natrávených bílkovin a rybích olejů s vysokým podílem nenasycených masných kyselin (tzv. Omega 3 a 6), které jsou přirozenou složkou rybího masa. Boilies jsou pařené v páře, takže nedochází při vaření k výluhu lehce rozpustných surovin.
Boilie Calypso má vysokou odolnost - High Resistance - proti předčasnému měknutí a otěru ve vodě. V chladnější vodě ( do 14 °C ) vydrží více jak 24 hodin, v teplejším období ( voda 15 - 22 °C ) vydrží 12 i více hod. dle průměru. Doba rozpustnosti záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně aktivitě bílé ryby! Pozor, pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" jakkoliv pevnou kuličku za polovinu času, i když jsou velmi utažené!  Kuličky mají tmavě červenou, přirozenou barvu po použitých surovinách ( koření + extrakt z červené papriky a Robin Redu)  s výraznou česnekově kořeněnou vůní. 
 
  • Možnosti použití:  Dlouhodobě se nám Calypso velmi dobře a účinně osvědčilo na chladnější vodě, hlavně od podzimu do jara, při teplotě vody 8 - 22 °C.  V letních vedrech už tak účinné nebylo, to chytají dobře např. Krill a Oliheň, GLM Betain, Masové, Játrové, Halibut  a Rybí boilies.

Boilies Calypso High Resistance se použivá především jako chytací – nejlépe macerované a dipované. Doporučuji k boilies přikoupit některý z našich boosterů, které použijete pro jejich maceraci (namáčení), nebo jej obalit v některém z našich práškových dipů., nebo obalovacím těstěVýrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte ještě více dobu rozpadu!

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

Specifikace
Váha 1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Řepkový olej, 1 l Řepkový olej, 1 l Kód: SR01071
Neředěný, čistý olej, bez příměsí. Je za studena lisovaný z jarních odrůd řepky.…
48 Kč
Detail
Pelety NA SUMCE - Ø 45 mm - S rybou a játry, 1 kg Pelety NA SUMCE - Ø 45 mm - S rybou a játry, 1 kg Kód: SR14a01b1 SPECIALITA
Největší pelety pro sumce na trhu! Obsahují suroviny, na které sumec velmi dobře…
85 Kč
Detail
Rybí olej - Z mořských ryb, 1 l Rybí olej - Z mořských ryb, 1 l Kód: RTMO11
Rybí olej - tuk, z různých druhů mořských ryb. V chladu pod cca 5 °C začíná tuhnout.…
128 Kč
Detail
Pelety  NA SUMCE - Ø 32 mm - S rybou a játry, 1 kg Pelety NA SUMCE - Ø 32 mm - S rybou a játry, 1 kg Kód: SUR14a01a1
Směs obsahuje suroviny, na které sumec velmi dobře reaguje, především syrové rybí maso…
80 Kč
Detail
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 15:03 Datum: 01.02.2019
Kapr 19kg svazovka koncem dubna
Jitka hodnotil: Čas: 18:05 Datum: 21.01.2017
Jak jsem napsal již před rokem, toto boilie je dlouhodobě mé nejoblíbenější z celé nabídky firmy. Klasická verze ale není moc na styl chytání kdy chcete nechat montáž třeba 10 hodin bez přehazování, protože se boilie do té doby rozpadá. Tato alternativa je na tento styl lovu vhodnější. Vydrží déle i ataky menších ryb.
Jitka hodnotil: Čas: 13:54 Datum: 03.01.2016
S Calypsem jsem již několikrát velmi dobře zachytal v chladnější vodě. Můžu říct, že to je z nabídky boilie můj favorit
Zboží 37 / 60

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz