Nejžhavější novinka!

 

       PELETY BOILIES TYPU

       POMERANČ a CHILLI 

         ! Novinka 2017 !

 Rok testování na závodech !

Výběrové rybí moučky, mléčné produkty, citrusový extrakt, ostré chili papričky.

    ! Vynikající výsledky !

    

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podobné zboží
Rybolov na Zámečku

Zboží 27 / 95
Kód: SR13b05b0
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 1 kg

Atraktivní, bohatá směs na základě různorodé kompozici surovin, které jsou pro kapra velmi přitažlivé. S přírodním kořením, ananasem a mléčnými produkty. Chytá skvěle od dubna do listopadu! Zvýhodněná cena na velká balení!
Připraveno k odeslání
AKCE! -20 %
Běžná cena: 172 Kč
Ušetříte: 29 Kč
Cena bez DPH: 124 Kč
Cena s DPH: 143 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 1 kg
Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 500 g Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 500 g Kód: SR13b05b1  
AKCE! -20 %
91 Kč
Detail
Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 2,5 kg Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 2,5 kg Kód: SR13b05b2  
AKCE! -20 %
350 Kč
Detail
Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 5 kg Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 5 kg Kód: SR13b05b3  
AKCE! -20 %
689 Kč
Detail
Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 10 kg Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 10 kg Kód: SR13b05b4  
AKCE! -20 %
1.328 Kč
Detail
Boilies - BARBAROSA - Ananas a Perník, 1 kg

 

Nově inovovaná směs s mléčnými surovinami, ananasem, natrávenými proteiny a perníkovou moučkou !

! Výhodná cena u balení nad 15 kg !

 

  • Obsahuje: 18 druhů velmi kvalitních, středně mletých surovin, pro hrubší strukturu těsta a rychlejší vnadící účinek. Nezbytným základem jsou extrudované a vařené suroviny - kukuřice, sojová mouka, pšenice, rýže, jáhly, kukuřičné klíčky, aj.

Tepelně upravené suroviny mají ve vodě intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují své přirozené aromatické látky i v chladnější vodě a jsou tak velmi atraktivní pro ryby po celou sezónu. Tyto suroviny jsou také základem ve výrobě špičkových průmyslových krmiv pro ryby. 

Dále směs obsahuje:  Sladkovodní rybí moučku, lososovou moučku, enzymaticky natrávená játra, sušená vejce, sušené plnotučné mléko, syrovátku, pivovarské kvasnice, přírodní ovocný extrakt, nerafinovaný slunečnicový olej, směs přírodního koření - skořice, tymián, anýz, bedrník, kardamom, aj. !

  • Charakteristika: Jde o velmi kvalitní typ boilies s těstem na základě kombinace mléčných a rybích produktů, s bohatým přídavkem extrudovaných a hydrolyzovaných surovin. Ve vodě pak tyto boilies vnadí nejen svými lehce rozpustnými surovinami, ale také hydrolyzovanou bílkovinnou složkou, která je ve vodě dobře rozpustná a pachově velmi intenzivní. Tato široko spektrální kombinace přírodních chutí a vůní je pro ryby velmi atraktivní a snadno si z nich vyberou to, co je zrovna láká k pozření boili.

Boilies Barbarosa jsou pojeny vejci a pařené v páře, čímž si udrží maximum přirozených chuťových i pachových látek. Tyto boilies jsou určeny pro rychlejší chytání. V chladnější vodě ( do 12 °C ) vydrží i více jak 12 hodin, v teplejším období ( voda cca 20 - 24 °C ) vydrží 4 - 8 hod. dle průměru. 

Doba rozpustnosti záleží nejen na průměru a teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby! Pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" i pevnou kuličku za třetinu času, což hodně rybářů nebere v potaz a přisuzují rychlou rozpustnost špatné kvalitě boilies! Barbarosa má skořicově hnědou, přirozenou barvu po použitých surovinách s velmi příjemnou vůní po perníku s ananasem pocházející z originální směsi koření a perníkové moučky.

Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
  • Možnosti použití: Boilies Barbarosa se použivají  jako chytací, nejlépe macerované a dipované, nebo jako vnadící. Ověřená účinnost je od brzkého jara do pozdního podzimu, do minimální teploty vody cca 10 °C. Doporučuji k těmto boilies přikoupit některý z našich boosterů ( je i ve stejné příchuti ), které použijete pro jejich maceraci ( namáčení ). Chytací boilies doporučuji obalit v některém z našich práškových dipů  ( i stejné příchutě ), nebo v obalovacím těstě. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte významě dobu rozpadu! Boilies je vhodné i pro lov na feeder, nebo drcený jako přísada do method mixů.

 

  • Skladování:  Boilies je konzervované a částečně vysušené. Uchovávejte jej v prodyšném obalu ( nejlépe přepravka na ovoce ) na vzdušném místě, max. ve 4-5 vrstvách a občas je promíchejte, aby se narušilo mikroklima mezi kuličkami, které by mohlo způsobit rychlejší znehodnocení. Po vyschnutí jej dejte do papírového obalu ať nevyvětrává. Takto vám boilies vydrží bez úhony i několik měsíců.

Pokud jej ale necháte "měkké" doporučuji jej zamrazit, zasolit, nebo mít trvale do cca 10 °C. To platí pro dlouhodobé skladování v neprodyšném obalu - více než 3 měsíce!  1-3 týdenní přepravu uzavřené v PVC sáčcích na rybářských výpravach, boilies vydrží bez problémů i v teplých dnech!

Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku!

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Patrik hodnotil: Čas: 13:38 Datum: 12.01.2016
Příjemná perníková vůně mi letos několikrát dobře zafungovala. Není to tak okoukané a ryby dobře reagují
Zboží 27 / 95
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek