Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / BOILIES
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 11 / 60

Boilies - BARBAROSA 24 mm - Ananas a Perník, 5 kg


Žádné hodnocení. Kód: SR13b05b3
Atraktivní, bohatá směs na základě různorodé kompozici surovin, které jsou pro kapra velmi přitažlivé. S přírodním kořením, ananasem a mléčnými produkty. Chytá skvěle od dubna do listopadu! Zvýhodněná cena na velká balení! Průměr 24 mm.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Produkt již není v prodeji
Boilies - BARBAROSA 24 mm - Ananas a Perník, 5 kg

 

Nově inovovaná směs s mléčnými surovinami, ananasem, natrávenými proteiny a perníkovou moučkou !

Průměr 24 mm !

 

 

  • Obsahuje: 18 druhů velmi kvalitních, středně mletých surovin, pro hrubší strukturu těsta a rychlejší vnadící účinek. Nezbytným základem jsou extrudované a vařené suroviny - kukuřice, sojová mouka, pšenice, rýže, jáhly, kukuřičné klíčky, aj.

Tepelně upravené suroviny mají ve vodě intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují své přirozené aromatické látky i v chladnější vodě a jsou tak velmi atraktivní pro ryby po celou sezónu. Tyto suroviny jsou také základem ve výrobě špičkových průmyslových krmiv pro ryby. 

Dále směs obsahuje:  Sladkovodní rybí moučku, lososovou moučku, enzymaticky natrávená játra, sušená vejce, sušené plnotučné mléko, syrovátku, pivovarské kvasnice, přírodní ovocný extrakt, nerafinovaný slunečnicový olej, směs přírodního koření - skořice, tymián, anýz, bedrník, kardamom, aj. !

  • Charakteristika: Jde o velmi kvalitní typ boilies s těstem na základě kombinace mléčných a rybích produktů, s bohatým přídavkem extrudovaných a hydrolyzovaných surovin. Ve vodě pak tyto boilies vnadí nejen svými lehce rozpustnými surovinami, ale také hydrolyzovanou bílkovinnou složkou, která je ve vodě dobře rozpustná a pachově velmi intenzivní. Tato široko spektrální kombinace přírodních chutí a vůní je pro ryby velmi atraktivní a snadno si z nich vyberou to, co je zrovna láká k pozření boili.

Boilies Barbarosa jsou pojeny vejci a pařené v páře, čímž si udrží maximum přirozených chuťových i pachových látek. Tyto boilies jsou určeny pro rychlejší chytání. V chladnější vodě ( do 12 °C ) vydrží i více jak 12 hodin, v teplejším období ( voda cca 20 - 24 °C ) vydrží 4 - 8 hod. dle průměru. 

Doba rozpustnosti záleží nejen na průměru a teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby! Pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" i pevnou kuličku za třetinu času, což hodně rybářů nebere v potaz a přisuzují rychlou rozpustnost špatné kvalitě boilies! Barbarosa má skořicově hnědou, přirozenou barvu po použitých surovinách s velmi příjemnou vůní po perníku s ananasem pocházející z originální směsi koření a perníkové moučky.

Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
  • Možnosti použití: Boilies Barbarosa se použivají  jako chytací, nejlépe macerované a dipované, nebo jako vnadící. Ověřená účinnost je od brzkého jara do pozdního podzimu, do minimální teploty vody cca 10 °C. Doporučuji k těmto boilies přikoupit některý z našich boosterů ( je i ve stejné příchuti ), které použijete pro jejich maceraci ( namáčení ). Chytací boilies doporučuji obalit v některém z našich práškových dipů  ( i stejné příchutě ), nebo v obalovacím těstě. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte významě dobu rozpadu! Boilies je vhodné i pro lov na feeder, nebo drcený jako přísada do method mixů.
  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 5 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Plastové vědro - Hranaté Černé 3,5 l, 5 ks Plastové vědro - Hranaté Černé 3,5 l, 5 ks Kód: PVHC36
Praktické, hranaté, plastové vědro z houževnatého materiálu o objemu 3,5 litrů. Víko…
185 Kč
Detail
Obalovací těsto - KARIBIK, 150 g Obalovací těsto - KARIBIK, 150 g Kód: OTKAR10 DOPORUČUJEME
Vysoký obsah rozpustných, extrudovaných surovin se specifickým složením pro řadu…
106 Kč
Detail
Boilies - KARIBIK - Pepř a Chilli, 5 kg Boilies - KARIBIK - Pepř a Chilli, 5 kg Kód: SR13a1013
Vysoce atraktivní směs, z netradičně kombinovaných surovin, se Španělským pepřem a…
930 Kč
Detail
Boostery - KARIBIK - Pepř a Chilli, 500 ml Boostery - KARIBIK - Pepř a Chilli, 500 ml Kód: SR08083
Bohatá směs v netradičním spojení rybích a pálivých surovin s orientálním kořením!…
120 Kč
Detail
Hodnocení
Jitka hodnotil: Čas: 13:38 Datum: 12.01.2016
Příjemná perníková vůně mi letos několikrát dobře zafungovala. Není to tak okoukané a ryby dobře reagují
Zboží 11 / 60

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz