Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Výstava v Trenčíně
Přijímáme objednávky ( na e-shop, nebo e-mail, s poznámkou - odběr v Trenčíně). Zdarma přivezeme. Výdej v pátek 2.3. a v sobotu 3.3. Více info +420739050079, krmiva.hulin@seznam.cz
 
Patička Vše od vody

 

   

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 10 / 14
Kód: KRLSV20
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Boilies - KRILL se ŠVESTKOU, 1 kg

Novinka! Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů. Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období.
Připraveno k odeslání
AKCE! -18 %
Běžná cena: 228 Kč
Ušetříte: 34 Kč
Cena bez DPH: 169 Kč
Cena s DPH: 194 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Boilies - KRILL se ŠVESTKOU, 1 kg
Boilies - KRILL se ŠVESTKOU, 500 g Boilies - KRILL se ŠVESTKOU, 500 g Kód: KRLSV21  
AKCE! -18 %
110 Kč
Detail
Boilies - KRILL se ŠVESTKOU, 5 kg Boilies - KRILL se ŠVESTKOU, 5 kg Kód: KRLSV23  
AKCE! -18 %
922 Kč
Detail
Boilies - KRILL se ŠVESTKOU, 10 kg Boilies - KRILL se ŠVESTKOU, 10 kg Kód: KRLSV24  
AKCE! -18 %
1.759 Kč
Detail
Boilies - KRILL se ŠVESTKOU, 1 kg

 

JEDINEČNÁ KOMBINACE KRILLU, GAMMARUSU A MLÉČNÝCH PRODUKTŮ !

 

 

  •  Charakteristika:  Jde o novou, ověřenou směs z výrazných rybích, mouček, sušeného mléka a vynikající netradiční suroviny - sušených Gammarusů, který dodává boilies nový, neotřelý, chuťový podtext. 

Moučka z Gammarusů je poměrně novou surovinou v rybolovné praxi. Díky tomu má boilies pro ryby neobvyklou chuť i vůni. Boilie má tmavě zelono namodralou barvu, s vůní po mořských plodech a spozadím švestky. V chladnější vodě vydrží 8 i více hodin, v teplém období cca 4-6 hod. dle průměru. Záleží ale hodně na teplotě vody a hlavně aktivitě bílé ryby.

  •  Možnosti použití: Boilies Krill se Švestkou je primárně vhodnou nástrahou především pro kaprovité ryby, ale nepohrdne ani jeseter, vyza, sumec či parma. Jde o boilie vhodné pro celou hlavní rybolovnou sezónu od jara do podzimu a to od teploty vody cca 10 °C. Použít se dají jako chytací, nebo vnadící - ty lze ale velmi dobře a levně nahradit i Ekonomik boilies.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástrahy doporučuji jej obalit v našem Práškovém dipu Krill a Oliheň. Doporučuji udělat více vrstev! Nebo ho ještě prolít tekutým krillem, nebo lososovým proteinem.  

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 10 / 14
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek