Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Dárkové poukazy

 

Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

Patička Vše od vody

 

Navštivte naše týmové stránky. Můžete na nich najít Zprávy od vody, Rady a tipy, ale můžete také shlédnout Videa od vody nebo Video recenze.

 

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 1 / 14
Kód: KRLEX20
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Boilies - KRILL a OLIHEŇ, 1 kg

Jedinečná kombinace rybího masa, olihňové a krillové moučky + natráveného, mořského Krillu - za super cenu! Obsahuje také 15 % syrového rybího masa a vnitřností.! Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období.
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 200 Kč
Cena s DPH: 230 Kč , plus doprava
 

7 hodnocení
Varianty Boilies - KRILL a OLIHEŇ, 1 kg
Boilies - KRILL a OLIHEŇ, 1 kg

 

JEDINEČNÁ KOMBINACE KRILU A SYROVÉHO RYBÍHO MASA !

 

  • Obsahuje: 17 druhů vnadících složek. Ve směsi je 15 % syrového rybího masa z mořských. Dále pak výbšrové rybí moučky: Krilová, krevetová a olihňová. Tekutý lososový protein, rybí extrakt Fish liquid, Krill liquid, rozpustný rybí protein LT 94, natrávená játra, masové moučky. Sušené mléko, kvasnice a několik druhů extrudovaných surovin: Kukuřice, sója, hrách, rýže, obiloviny.
  •  Charakteristika:  Jde o silnou a výraznou rybí, bílkovinnou boilies, na základě specifických rybích mouček, ale hlavně podílu natráveného i klasického mořského krillu, včetně neupraveného, syrového, rybího masa a tuku. 

Na českém trhu jsme jediní, kdo používá syrové rybí maso do boilies! Syrové rybí maso je nositelem všech svých přirozených, specifických, pachových látek, které jsou tou nejbližší a nejznámější informací o potravě pro všechny naše lovné ryby.

Boilies Krill a Oliheň je vhodnou nástrahou pro kaprovité a jeseterovité ryby, nepohrdne ani sumec, parma, aj. Boilie má přirozenou, tmavě hnědo-červenou barvu, s mastným vzhledem. V chladnější vodě vydrží 8 i více hodin, v teplém období cca 4-6 hod. dle průměru. Záleží ale hodně na teplotě vody a hlavně aktivitě bílé ryby.
  •  Možnosti použití: Jde o boilie vhodné pro hlavní lovnou sezónu od jara do podzimu a to od teploty vody cca 12 °C.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástrahy doporučuji jej obalit v našem Práškovém dipu Krill a Oliheň. Doporučuji udělat více vrstev! Nebo ho ještě prolít tekutým krillem, nebo lososovým proteinem.  

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Jiří hodnotil: Čas: 13:14 Datum: 11.10.2017
Léto a Podzim 2017: Labe 17,4kg. Stojáky, taky svazovky top 18,5 ; 17kg ryby, top koule...
Zdeněk hodnotil: Čas: 09:14 Datum: 25.08.2016
Dobré a kvalitní boilies za dobrou cenou a hlavně chytá. Funguje skoro celoročně. Tento rok(2016) má toto boilies sice jinou barvu a jinou vůni než předchozí rok(2015)(minulý rok bylo toto boilies tvrdší, né tak červené a jiné vůně) ale chápu že i na tom co je dobré je pořád co zlepšovat.
Marián hodnotil: Čas: 08:31 Datum: 12.07.2016
Super boilies.Na tečúcej vode s odstavným ramenom množstvom prirodzenej potravy a vodných rastlín,kde je problém chytiť,aj násadové ryby,v noci kapríci 67,68,72,85cm za tri hodiny.
Michal hodnotil: Čas: 11:05 Datum: 21.06.2015
Neni co dodat prostě makaj, hulín je bomba kam se hrabe konkurence.
Martin hodnotil: Čas: 15:19 Datum: 04.01.2015
Je to bomba,velka spokojenost.
hodnotil: Čas: 17:33 Datum: 25.11.2014
Po měsíčním srovnáním s konkurencí od Nikla tohle vyšlo daleko lépe! Nádherná vůně a okamžitá účinnost ve vodě. Hulín umí :-)
Martin hodnotil: Čas: 14:28 Datum: 04.09.2014
NejTop boilies,nachytano mnoho ryb.Hulin za toto boilies chvalim.
hodnotil: Čas: 10:42 Datum: 21.07.2014
Opravdu funguje! Teď v létě je to skvělé boilie. Ryby ho opravdu berou.
Doporučuji krmné místo prohodit pár kuličkami stejné příchutě.
Roman hodnotil: Čas: 13:02 Datum: 18.05.2014
Perfektní koule, chytají skvěle!!!
hodnotil: Čas: 08:56 Datum: 13.05.2014
Je to velmi povedené boilie. Mám na něho mnoho úspěchů.
Doporučuji vyzkoušet
Zboží 1 / 14
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek