Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / BOILIES / Boilies neutrálně vyvážené
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Boilies - CALYPSO - Neutrálně vyvážené - 20mm, 100 g


Žádné hodnocení. Kód: BCNV10
Odlehčené boilies Calypso tak, aby se svou vahou nezabořilo do bahna, ale volně vzplývalo těsně nade dnem. Směs s vyšším podílem "lehkých surovin".
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Produkt již není v prodeji
Boilies - CALYPSO - Neutrálně vyvážené - 20mm, 100 g

 

! Kvalitní surovinové boilies bez plovoucí pěny !

! Potopí se a zastaví těsně nade dnem !

Ryba jej snadněji nasaje !

 

Obsahuje:  Základem našeho neutrálně vyváženého boilies, jsou stejné suroviny jako u boilies Calypso. Tzn. extrudované rostlinné suroviny, drcené tzv. ptačí zoby, lososová moučka, enzymaticky upravená játra, rozpustný rybí protein, sušená vejce, lososový protein, kvasnice, garnátová moučka, syrovátku, sušené mléko, drcená olejnatá semena. Ovocné cukry, drcený přírodní česnek a směs několika druhů bylin a červeného koření.

  • Charakteristika:  Jde o surovinově bohatý, neutrálně vyvážený typ boilies pro aktivní rybolov, bez syntetických napěněných přísad. Podíl lehkých přírodních surovin nadnáší boilies tak, že nezapadne svou vahou do bahna, ale leží těsně na jeho povchu i bez použití Pop Up.

Nižší měrná hmotnost neutrálně vyváženého boilies způsobuje navíc jeho snadný pohyb ve vodě, a tak se při nasátí rybou dostane rychle a hlouběji do její tlamky a je větší šance, že v ní háček uvízne a ryba jej nevyplyvne ven, jako u klasického boili, kde k tomu často dochází, zvláště u zkušených trofejních ryb.  

Rozpustnost ve vodě u vyváženého boilies je obdobná jako u klasického boili. V chladnější vodě, kdy nejsou bílé ryby aktivní ( do 12 °C ), vydrží více jak 12 hodin. V teplém období ( voda nad 20 °C ) vydrží 6 - 8 hod. dle průměru. Doba rozpustnosti zde ale záleží hlavně na aktivitě bílé ryby! Pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" vám kuličku i za třetinu času, což hodně rybářů nebere v potaz a přisuzují rychlou rozpustnost špatné kvalitě boilies! 
 
Neutrálně vyvážené boilies Calypso má tmavě červenou, přirozenou barvu po použitých surovinách ( koření + extrakt z červené papriky a Robin Redu)  s výraznou česnekově kořeněnou vůní. 
  • Možnosti použití:  Dlouhodobě se nám řada Calypso velmi dobře a účinně osvědčilo na chladnější vodě, hlavně od časného podzimu do pozdního jara, při teplotě vody 6 - 18 °C. Vyvážené boilies je vynikající i na rychlé chytání při jarních a podzimních závodech. V letních vedrech už řada Calypso tak účinná nebyla, to pak chytají dobře např. Krill a Oliheň a Frankfurtská klobása. 

Neutrálně vyvážené boilies se použivá pouze jako chytací. Mohou se lehcei macerovat a dipovat. Doporučuji některý z našich boosterů, které použijete pro jejich maceraci (namáčení), nebo jej obalit v některém z našich práškových dipů. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu!

Přiměřené macerování a obalování v práškovém dipu nemá výrazný vliv na změnu měrné hmotnosti vyváženého boilies, pokud nedáte příliš velkou vrstvu.

Balení:   100 g - cca 20 ks / 20 mm,   250 g - cca 50 ks / 20 mm

  • Skladování a spotřeba:  Vyvážené boilies je konzervováno potravinářskými konzervanty a pro rychlejší účinnost je jen částečně vysušené. Kdo chce mít ale boilies více tvrdé a vysušené, dosušte si jej nejlépe v přepravce na ovoce a zeleninu, někde na vzdušném stinném místě v tenší vrstvě a občas je promíchejte.

Po vyschnutí dejte boilies ideálně do papírového, nebo tkaného pytle. Může být i v PVC obalu, ale dejte pozor na kondenzaci vody při náhlých změnách okolní teploty. Jinak skladujte v dodaném obalu v suchu a šeru, při teplotě nejlépe do 18 °C.

Pro jeho plnou účinnost doporučuji spotřebovat nejlépe do 10 měsíců, uzavřené v neprodyšném obalu a uskladněné v temnu a při teplotě do 15 °C. Avšak 1 - 4 týdenní přepravu na rybářských výpravach, uzavřené v PVC sáčcích i v při letní teplotě, boilies přežije bez problémů! Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku!

Specifikace
Váha 0.15 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Granule Mini - Calypso, 2,5 kg Granule Mini - Calypso, 2,5 kg Kód: GKC13
Mini granulky o průměru 4 mm, a délky 3-5 mm, obsahující atraktory naši nejpopulárnější…
220 Kč
Detail
Boilies - CALYPSO - High Resistance, 500 g Boilies - CALYPSO - High Resistance, 500 g Kód: CALBHR11
Utažené boilies s prodlouženou dobou rozpadu nad 12 hod. S přírodním, červeným kořením…
135 Kč
Detail
Boilies v dipu EXTRA - 200 g,  Švestka Boilies v dipu EXTRA - 200 g, Švestka Kód: BVDSP11
Praktické balení macerovaného boilies v tekutém dipu dané příchutě. Pro rychlé chytání,…
105 Kč
Detail
Boilies v dipu - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA, 500 g Boilies v dipu - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA, 500 g Kód: BVFK10
Macerované boilies v tekutém dipu Frankfurtská klobása. Kombinace masových a rybích…
140 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz