Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / BOILIES MIXY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 4 / 11

Boilies mix - JÁTRA + AMK, 2,5 kg


Žádné hodnocení. Kód: SR05050
Nyní nově i s tekutou složkou. Velmi kvalitní směs s vysokým podílem jater, hydrolyzovaných proteinů a mléčné bílkoviny.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
AKCE! -20 % 20 %
Běžná cena: 310 Kč
Ušetříte: 62 Kč
216 Kč
248 Kč , plus doprava
( 99 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Boilies mix - JÁTRA + AMK, 2,5 kg

 

Oblíbená játrová směs s živočišnými složkami a tekutými játry zdarma !

 

 

  • Obsahuje:   18 druhů vnadících složek!  Převažují výběrové  hydrolyzované živočišné moučky a natrávená sušená játra ( celkem 45 %  živočišných produktů ! ).  Všechny další suroviny jsou tepelně upravené = extrudované =  rýže, kukuřice, obiloviny, luštěniny aj. Dále pak obsahuje: CSL mouku, pivovarské a krmné kvasnice, syrovátku, aj. Tekutou složkou jsou tekutá játra s AMK.

Směs neobsahuje konzervant, doporučuji dokoupit !

  • Charakteristika:  Speciální a výrazná bílkovinná směs, jemnější konzistence. Směs je světle hnědá, má charakteristickou vůni po hydrolyzovaných játrech. Hydrolýza je rozkladná reakce, při které se spotřebovává voda. Bílkoviny, nebo tuky se při hydrolýze štěpí na kratší řetězce, které jsou pro organizmus mnohem lépe stravitelnější a využitelnější. Hydrolyzát vyniká specifickou a intenzivní vůní.

Hydrolyzované produkty přijímají ryby bez vyjímky velmi ochotně a s chutí!  V extrudovaných surovinách máme vysoký podíl rýže a kukuřice. Tyto se spolu s hydrolyzovanou  bílkovinou ve vodě výborně rozpouští a uvolňují své přirozené pachové látky, čímž jsou vynikajícím lákadlem pro ryby, jenž je ve vodě dobře vnímají  a rychle i objeví.

Tato směs obsahuje jako hlavní atraktor hydrolyzovaný ( štěpený ) játrový protein, sušená drůběží játra a výběrové živočišné moučky. Vařená rýže je v této směsi vynikající škrobový, snadno rozpustný doplněk! V tekuté složce jsou tekutá drůbeží játra s amino komplexem, která mají vynikající vnadící efekt!

  • Balení:   2,5 kg směsi + 125 ml AMK zdarma
                   9,5 kg směsi + 500 ml AMK zdarma
  • Tip na použití:  Směs je určena pro vlastní výrobu boilies.  Účinná především při lovu kaprovitých ryb, ale také velmi dobrá na jesetery a parmy. Nedoporučuji přidávat další silné atraktory ( krev, kořenící koncentráty, aj. ), přerazíte ty původní, co ve směsi jsou. Doporučuji spíš jen tekutou potravu Krvavá játra, nebo rozpustný rybí protein.  

Při výrobě boilies použijte syrová vejce jako pojivo v množství cca 6 - 8 ks / kg.  V chladném období, kdy teplota vody klesne pod 15 °C, stačí 2 -4 ks vajec. Pro ty, kdo chtějí dlouhou nerozpustnost na půl dne a víc, doporučuji přidat vaječný bílek 3 - 5 % a krupicovou mouku 10 %.

Skladování:  Boilies mix skladujte v suchém a chladnějším prostředí, bez přímeho slunečního svitu, nejlépe v temnu. Hermeticky uzavřete do silnostěnných obalů, proti vniknutí potravinových molů. Pokud vám směs i přesto napadnou, je stále pro výrobu použitelná! Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od nákupu, skladujte max 12 měsíců.  

Specifikace
Váha 2.5 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Mouka kukuřičná - Extrudovaná, 2,5 kg Mouka kukuřičná - Extrudovaná, 2,5 kg Kód: MKEX10
Tepelně upravená, celozrnná kukuřičná mouka, jemně mletá. Vynikající, přísada do…
110 Kč
Detail
Sojová mouka plnotučná, 1 kg Sojová mouka plnotučná, 1 kg Kód: EXSM70
Extrudované - tepelně upravené, středně hrubě mleté sojové boby. Vynikající přísada do…
50 Kč
Detail
BETAIN - bezvodý, 500 g BETAIN - bezvodý, 500 g Kód: BTNBV11
Bezvodý betain 96%. Atraktivnější a funkčnější typ oproti okyselené formě - Betainu HCL…
155 Kč
Detail
Pšeničné klíčky, 1 kg Pšeničné klíčky, 1 kg Kód: SR11a011
Výborná zchutňující a pojivová surovina do boilies a těst. Ale také do krmítkovek a…
35 Kč
Detail
Hodnocení
Jitka hodnotil: Čas: 10:57 Datum: 23.05.2015
V této cenové relaci zatím jeden z nejvíce fungujících mixů, které jsem měl za 10 let chytání a vlastní výroby boilie možnost vyzkoušet. Hotové boilie ještě zalívám tekutými játry a zatím jsem na to vždy nachytal.
Zboží 4 / 11

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz