Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Dárkové poukazy

 

Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

Patička Vše od vody

 

Navštivte naše týmové stránky. Můžete na nich najít Zprávy od vody, Rady a tipy, ale můžete také shlédnout Videa od vody nebo Video recenze.

 

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 12 / 14
DOPORUČUJEME Boilies mix - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA + AMK, 2,5 kg
[+] zvětšit
Kód: BMXFK30
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Boilies mix - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA + AMK, 2,5 kg

Novinka 2016! Bohatá a velmi sytá kombinace různých masových surovin, přírodního koření a česneku, jako u populární klobásové směsi, jen s atraktory navíc, co spolehlivě fungují na ryby.
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 326 Kč
Cena s DPH: 375 Kč , plus doprava
( Cena s DPH: 150 Kč/kg)
 ks

1 hodnocení
Varianty Boilies mix - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA + AMK, 2,5 kg
Boilies mix - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA + AMK, 5 kg Boilies mix - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA + AMK, 5 kg Kód: BMXFK31  
725 Kč
ks
Detail
Boilies mix - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA + AMK, 10 kg Boilies mix - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA + AMK, 10 kg Kód: BMXFK32  
1.390 Kč
ks
Detail
Boilies mix - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA + AMK, 20 kg Boilies mix - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA + AMK, 20 kg Kód: BMXFK34  
2.480 Kč
ks
Detail
Boilies mix - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA + AMK, 2,5 kg

 

Novinka na sezónu 2016 !

! Pikantní, kořeněná klobásová směs pro ryby z výběrových surovin !

 
! Včetně tekuté přísady zdarma !
Na každý kg dostanete 50 ml koncentrátu
 
 
  • Obsahuje:    22 druhů velmi kvalitních, na základě letitých provozních a závodních zkušeností, vybraných surovin. Směs masových mouček, sladkovodní a krevetová moučka, rozpustný rybí protein, fish liquid, extrudovaná sojová a kukuřičná mouka, bisquit mouka, CSL mouka, ptačí zob, pivovarské kvasnice, pšeničné klíčky, sušené mléko, syrovátka, sušená natrávená játra, lososový protein, sušená vejce, směs přírodního koření "Frankfurtská klobása", Robin red, přírodní česnek, niger, černý pepř. 
  • Charakteristika:  Základem je naše osvědčená kombinace masových a rybích surovin, smíchaných s profesionálními, přírodními směsmi koření, charakteristických pro typ frankfurtské klobásy.

Směs je navíc doplněna o Krillovou moučku, což je arktický plankton, který se převážně skládá z larev různých druhů korýšů. Dále Krevetovou moučku a Lososovou moučku. Posledním z výrazných atraktorů je Španělský pepř, a Černý pepř, který dává směsi pikantní příchuť a je praxí ověřeno, že určitý podíl pálivých přísad má na ryby velmi pozitivní účinek!   

  • Tip na použití:  Pro náročnější rybáře máme dobrý typ a to přidat do směsi syrové rybí maso, např. filé, tuňáka, makrelu, vlastní nachytanou a pomletou bílou rybu, atd. Syrové maso nechte dobře odkapat, nebo ho prolisujte tak, aby bylo s co nejmenším obsahem vody a pomelte ho najemno na mlýnku na maso i s kostmi, ale bez šupin ( ucpou matrice mlýnku ). Pak jej můžete přidat cca až 10 %. 

Máte-li doma koření Frankfurtská směs, přidejte ho přiměřeně, aby jste dohnali úbytek z naředění rybím masem. Stejně tak přidejte přiměřeně i přírodní česnek, jemně drcený se solí. Získáte velmi kvalitní a přitažlivou kořeněnou směs! 

Syrová vejce dejte dle vlastních zkušeností a požadavků na rozpustnost boili, doporučuji v teplejším období 6 – 8 ks / kg, dle požadavku na délku rozpustnosti. Zde bude cca do 6 hodin. Vše ale může změnit velký počet bílých ryb v dané lokalitě, které boilies ožerou ať je jak chce pevné! Pokud budete chytat v chladnější vodě, pod 15 °C, můžete dát jen 3 – 4 ks vajec. Pro ty, kdo chtějí dlouhou nerozpustnost na půl dne a víc, doporučuji přidat vaječný bílek 3 - 5 % a krupicovou mouku 10 %. Směs neobsahuje konzervant! Doporučuji zakoupit.

  • Skladování: Skladujte boilies směs v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat tento boilies mix nejlépe do 6 měsíců. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání přírodních aromatických složek. Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Karel hodnotil: Čas: 19:13 Datum: 08.05.2017
Chytá dobře, zpracování směsi kvalitní, dobře se roluje, doporučuji vyzkoušet.
Zboží 12 / 14
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek