Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / BOILIES MIXY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 6 / 11

Boilies mix - AMUR SPECIÁL - Vodní řasy + AMK, 2,5 kg


150 hodnocení Kód: SR05020 SUPER CENA
Nyní i s tekutou složkou! Nová, zcela inovovaná receptura na bázy tepelně opracovaných surovin s výrazným zastoupením vodních řas, CSL surovin a vařené kukuřice. Bez barviv a umělých aromat, směs je jen z přírozených surovin.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
257 Kč
295 Kč , plus doprava
( 118 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Boilies mix - AMUR SPECIÁL - Vodní řasy + AMK, 2,5 kg
 
 
Netradiční směs na bázi tepelně opracovaných surovin a vodních řas !  
 
! Nově s tekutou složkou pro zesílení vnadícího účinku !
 
Na každý kg dostanete 50 ml koncentrátu
 
  • Směs obsahuje: Základem jsou jemně mleté extrudované (tepelně upravené) a toustované (pařené a mačkané) suroviny, a to kukuřice, hrách, rýže a plnotučná sója. Novými surovinami jsou sladkovodní řasy ( sinice ) Spirulina a Chlorela s přídavkem mořské řasy Kelpy.

 

Dále obsahuje:  Výběrovou ( velmi jemně mletou ) vojtěškovou moučku, CSL moučku, kukuřičný a pšeničný protein, extrudovaný len, syrovátku, sušené mléko, pivovarské kvasnice, CSL liquid, pšeničné klíčky, sušená vejce, olej z kukuřičných klíčků, aj.

  • Charakteristika:  Boilies mix Amur Speciál - Vodní řasy, je velmi bohatá a svým obsahem surovin na trhu neobvyklá, mnoha druhová směs. Základní rostlinné složky, jako jsou obilniny, kukuřice, len, aj. jsou tepelně předupravené. Tyto suroviny mají narušený obal škrobových zrn - škrob tzv. zmazovatí. To je pro ryby snadno identifikovatelný zdroj potravy. Tepelně opracované suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost a jsou mnohem více atraktivní pro ryby.

Novým, zajimavým a velmi účinným atraktorem, pro Amury i Kapry, jsou v této směsi vodní řasy Spirulina, Chlorela a Kelpa. První dva druhy jsou sladkovodní, s velmi vysokým obsahem chlorofylu, což je zelený pigment obsažený v zelených rostlinách, sinicích a některých řasách, na který amuři velmi dobře reagují. Kelpa je tzv. hnědá mořská řasa s vysokým obsahem živin, především jódu. Má výrazné aroma i chuť. Společně tyto řasy dodávají boilies Amur Speciál přirozenou zeleno hnědou barvu ( boilies není dobarvováno ! ) a hlavně charakteristickou vůni i chuť, která je pro Amury přirozená, stejně tak, jak ji znají ze svého vodního prostředí při spásání vodních rostlin.

  • Balení:   2,5 kg směsi + 125 ml AMK zdarma
                   9,5 kg směsi + 500 ml AMK zdarma
  • Tip na zatrktivněníí:  Nároční rybáři, kterým se bude zdát obsah surovin neúplný, mohou do směsi přidat ještě např. více řasy Chlorella, játrový protein, melasu, sušené mléko, cukr, nebo další osvědčené suroviny. V letním období zkuste přidat do těsta trochu čerstvé, jemně pasírované dřeně z nějakého přezrálého ovoce - vynikající jsou mirabelky, třešně, meruňky, broskve, aj. 

Doporučuji u této směsi díky vysokému obsahu snadno rozpustných látek, přidávat cca 7 – 8 ks vajec na kg. Takto by měla kulička vydržet ve vodě cca  4 - 5 hodin – dle teploty vody a hlavně aktivitě bílých ryb! Směs je velmi dobrá i pro rybolov v chladném období, pro obsah snadno rozpustných látek, v chladné vodě pak vydrží i víc jak 10 hodin. Vyšší tuhosti směsi v letním období, dosáhnete přidáním 3 - 5 % sušeného bílku a 10 % krupicové mouky.

  • Skladování: Skladujte boilies směs v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat boilies mix nejlépe do 6 měsíců. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání přírodních složek. Také se zvyšuje možnost napadení moly. V takovém případě směs nevyhazujte ale co nejdříve spotřebujte na výrobu boilies.

Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

Specifikace
Váha 2.5 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Sušené mléko - POLOTUČNÉ, 1 kg Sušené mléko - POLOTUČNÉ, 1 kg Kód: SML411
Čistý produkt, bez příměsí jiných surovin. Částečně dstředěné, polotučné mléko. Velmi…
75 Kč
Detail
Olej z Kukuřičných klíčků - pro ryby, 500 ml Olej z Kukuřičných klíčků - pro ryby, 500 ml Kód: SR-01051
Bezvodý rostlinný olej z kukuřičných klíčků. Neředěný jinými oleji, čistý, bez příměsí.…
65 Kč
Detail
Tekuté aroma - VANILKA - Extra silné, 50 ml Tekuté aroma - VANILKA - Extra silné, 50 ml Kód: TAVA10
Vynikající , neředěná přísada do sladkých směsí a výrobků! Přírodně identické. Ryby na…
70 Kč
Detail
MASOVÁ MOUČKA, 25 kg MASOVÁ MOUČKA, 25 kg Kód: MK11b014
Dříve nazývaná také Masokostní moučka. Dnes už však nemá vysoký podíl kostních zlomů,…
750 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 6 / 11

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz