Domů / DOPLŇKY PRO RYBOLOV / PATRON FISHING PROGRAM
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 11 / 23

Patron fishing - LIS NA PATRONY, 1 kus


Žádné hodnocení. Kód: PFLP10
Ruční lis pro snadnou výrobu krmných pelet - patron, do krmítka Kombinátor. Průměr 30 mm. Patrony lze použít i pro samostatné zakrmování. Perfektní český výrobek!
Dostupnost: Připraveno k odeslání
288 Kč
349 Kč , plus doprava
( 2.053 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Patron fishing - LIS NA PATRONY, 1 kus

VIDEO JAK SI VYROBIT PATRONY- PRÁCE S LISEM

 

  • Charakteristika:  Tento odolný, plastový lis na výrobu krmnných pelet je revoluční novinkou na českém trhu s doplňky pro rybolov. Pochází od českého výrobce, také sportovního rybáře, se kterým naše firma Krmiva Hulín spolupracovala na vývoji krmných patron. Po několika letech zkoušek a vývoje se podařilo, mimo spoustu jiného, vyvinout také pevný, jednoduchý, praktický a funkční ruční lis, který výrazně usnadní a zrychlí práci při tvorbě krmných pelet o průměru 30 mm, které zároveň mohou sloužit i jako náhradní patrony pro krmítko Kombinátor od téhož výrobce.

Lis Patron Fishing spolehlivě nahradí drahé plastové, nebo kovové lisy na krmné koule, či pelety. Využití najde jak u vyznavačů lovu na feeder, tak i u klasických kaprařů, kteří tak mohou dokrmovat pravidelně a stále stejné dávky. Navíc jsou všechny vytvořené pelety stejné, takže doletí do stejné vzdálenosti. Tuto přesnost, hlavně v závodní praxi, velmi oceníte. Lis je z velmi pevného plastu, odolného i proti hrubéhu zacházení.

Pevnost a rozpustnost slisované pelety - patrony ovlivní především surovinové složení směsi, úroveň jejího zavlhčení, množství suroviny, které do lisu natlačíte a také úroveň vysušení. Naše krmítkovky bohaté na suroviny nemají se soudržnosti problém, stačí si jen určit vlhkost směsi, případně její hrubost. Čím je směs hrubší, tím méně peleta drží pohromadě a je třeba směs více provlhčit, případně nechat odstát cca 5 - 10 min., aby se aktivoval škrob, pak drží velmi dobře a prodlouží se i doba rozpadu.

Možnosti použití:  Krmítkovou směs, nebo Method mix zavlhčete vodou, nebo ředěným Sirupem pro ryby v poměru voda : sirup = 3 : 1. Nechte směs cca 5 - 10 minut odstát, nebude se pak tolik lepit. Doporučuji před použitím vnitřek lisu potřít rostlinným, nebo Lososovým olejem, pelety pak jdou snadněji ven, a taky máte její povrch od oleje, který je výborný atraktor pro ryby. Není to ale nutností.

Plnění:  Vytáhněte z lisu trn a oddělejte jedno víčko z válečku, druhé na něm nechejte. Nasypejte do lisu vlhkou krmítkovku, zatlačte ji prsty do válečku a znovu jej dosypejte až nad povrch a stlačte. Uzavřete víčkem a obě víka protočte, aby se směs dokonale uhladila. Prostrčte oběma otvory ve víčkách trn a vytáhněte jej zase ven. Otevřete jedno víčko, druhé nechte zavřené, prostrčte otvorem v peletě opět trn, domáčkněte směs ve válešku, odstraňte z něj druhé víčko a peletu vytlačte trnem ven z válečku. Sundejte peletu krouživým pohybem z trnu.

Vynikající je tvořit pelety i ze dvou druhů krmítkovky půl na půl, kdy dostanete do vody více chutí i pachů z mnoha surovin. Nasypejte do 2/3 válečku krmítkovku Amur Feeder a utlačte ji. Pak dosypejte např. krmítkovku Kapr speciál a vyrobte peletu - patronu dle výše uvedeného postupu. Takto můžete kombinovat jakékoliv krmítkovky, nebo Method mixy, mezi sebou. 

Průměr pelety :       30 mm

Výška pelety :          50 mm

Průměr trnu:            14 mm

Výška lisu:               125 mm

Hmotnost lisu :        170 g

Specifikace
Váha 0.17 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
ARKTICKÝ KRILL - pro psy, 2,5 kg ARKTICKÝ KRILL - pro psy, 2,5 kg Kód: ARKP22
Vynikající zdroj vysoce stravitelných bílkovin, nenasycených mastných kyselin Omega 3 a…
595 Kč
Detail
Práškové aroma - JAHODA, 100 g Práškové aroma - JAHODA, 100 g Kód: POAJ10
Práškové, přírodně identické, ovocné, jahodové aroma. Výborné do výrobků pro ryby.…
100 Kč
Detail
Sušené mléko - ODSTŘEDĚNÉ, 1 kg Sušené mléko - ODSTŘEDĚNÉ, 1 kg Kód: SML411
Čistý produkt, bez příměsí jiných surovin. Odstředěné, nízkotučné. Velmi výrazné…
75 Kč
Detail
Patron fishing - KOMBINATOR MALÝ, 15 g Patron fishing - KOMBINATOR MALÝ, 15 g Kód: PFKOM11
Je jeden ze základních nástrojů systému Patron Fishing System. Pomocí Kombinatoru si…
35 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 11 / 23

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz