Od srpna 2014 jsme započali s vlastní výrobou velkých rohlíkových boilies o průměru 16 mm, 20 mm, 24 mm a 30 mm. Tyto velké rohlíkové boilies nabízíme buď to se šňůrkou, pro okamžité zavěšení na háček, nebo bez ní, pro použití jako klasické boilies na vlas, kdy se musí rohlíkáč navrtat. Tyto velikosti jsou na českém trhu, v této kategorii nástrah, celkem málo známé, nebo vůbec neprodávané. Chceme tak vyplnit mezeru na trhu s rohíkovými boilies a nabídnout rybářům...

pokračovat ve čtení >>

Žádná položka

perfektní nástrahu, která se ve vodě chová díky svému složení, výrobě i vlastnostem, velmi netradičně a ryby nejsou na ní až tak zvyklé, jako na všude přítomné, klasické boilies. Náš velký rohlíkový boilies je slisován pod vysokým tlakem a tak má v sobě hodně kynutého materiálu. Po styku s vodou se těsto začne vracet do původního tvaru, mění značně svůj objem a nabývá na povrchu vatovitou strukturu, přičemž střed je stále tvrdý a tak se rozvíjí velmi pomalu. Každá kulička má pak jiný tvar i velikost a nestane se, že i na hodně prochytávaných vodách by rybám zevšedněla. Na rohlíkové boilies je běžné, že záběry přicházejí i tehdy, kdy v danou dobu ryby ostatní nástrahy plně ignorují.

Ve spolupráci s firmou Wator, která je výrobcem rohlíkových boilies pod vlastní značnou "Rohlíkáče", o velikosti 12 mm, jsme začali prodávat také tento jejich produkt, obohacený o naše boostery a dipy.Podívejte se na video, jak pod vodou pracuje rohlíkové boilies - Rohlíkáč 12 mm, společně s našimi vnadícími výrobky: