Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Výstava v Trenčíně
Přijímáme objednávky ( na e-shop, nebo e-mail, s poznámkou - odběr v Trenčíně). Zdarma přivezeme. Výdej v pátek 2.3. a v sobotu 3.3. Více info +420739050079, krmiva.hulin@seznam.cz
 
Patička Vše od vody

 

   

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 4 / 5
Kód: JSMAX30
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Krmivo pro velké Jesetery - vlastní výroba KH, 1 kg

Vlastní výroba. Velké pelety o Ø 20, 26 a 32 mm. Pro velké a obří Vyzy a Jesetery. Ze směsi syrového rybího masa, masových a rybích mouček s ideálním poměrem extrudovaných rostlinných surovin. Vhodné pro ryby nad 1 m délky .
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 57 Kč
Cena s DPH: 65 Kč , plus doprava
( Cena s DPH: 65 Kč/kg)
 kg

Žádné hodnocení.
Varianty Krmivo pro velké Jesetery - vlastní výroba KH, 1 kg
Krmivo pro velké Jesetery - vlastní výroba KH, 1 kg

 

Jediné krmivo v ČR pro velké jesetery a vyzy v tomto průměru s obsahem syrového rybího masa !

 

  • Obsahuje: 14 druhů živočišných a tepelně upravených - extrudovaných - krmných surovin. Základem směsi je syrové rybí maso a vnitřnosti ze sladkovodních ryb. Dále 2 druhy masových mouček, krevní moučka + rybí moučka – celkem živočišné produkty tvoří 65 % obsahu!  Dále jako pojidla jsou použity: extrudovaná kukuřice, pšenice, hrách, sója. Dále krmné kvasnice, hydrolyzovaný protein ( stravitelnost nad 94 % ), rybí olej, aj. 

Obsah živin:  Bílkoviny (NL) 38 %, tuk 10 %, vláknina 2,5 %, popeloviny 7,5 %. Směs neobsahuje konzervanty, barviva ani aromata!

  • Charakteristika: Složení této krmné směsi vychází z novodobých poznatků o výkrmu Jeseterů v umělých odchovech. Obsah živin je seskládán tak, aby vyhovoval specifikám trávení jeseterů - více bílkovin, méně tuků. Použitím tepelně opracovaných surovin se významě zvyšuje stravitelnost krmiva a zároveň snižuje odpad z něj. Vyrábíme tři průměry pelet, a to 20, 26 a 32 mm o délce 25 – 35 mm. 

Pelety jsou tmavě hnědo šedé a mají výraznou masovou vůni, díky vysokému podílu živočišných surovin. Velmi dobře se potápí a jeseteři je rychle najdou. Doba rozpadu 2 - 6 hodin, dle průměru a teploty vody.

  • Použití: Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby v krátkém čase sežrat, aby nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí! Ideální je smíšená obsádka s kaprem, který případné zbytky rozpadlého krmiva vyžere. Díky velkému průměru však krmivo jeseterům nevyžere dřív, než jej najdou.

Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace). 

  • Skladování a spotřeba:  Krmivo skladujte nejlépe v prodyšném obalu ( papírový, nebo tkaný pytel ), na suchém a chladnějším místě, bez přímého slunečního záření.

Spotřebujete ideálně do 6 měsíců od nákupu, max do 10 měsíců, při správném skladování a teplotě do max. 12 °C ( přes zimu ) .

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 5
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek