Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Výstava v Trenčíně
Přijímáme objednávky ( na e-shop, nebo e-mail, s poznámkou - odběr v Trenčíně). Zdarma přivezeme. Výdej v pátek 2.3. a v sobotu 3.3. Více info +420739050079, krmiva.hulin@seznam.cz
 
Patička Vše od vody

 

   

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 3 / 5

Krmivo pro velké Jesetery - Coppens, 1 kg

Ideálně tukované, větší bílkovinné pelety pro výkrm velkých jeseterů a vyzí. Vysoká stravitelnost, nízký odpad. Vyrobeno v Nizozemí.
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 68 Kč
Cena s DPH: 78 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Krmivo pro velké Jesetery - Coppens, 1 kg
Krmivo pro velké Jesetery - Coppens, 1 kg

 

Krmivo vhodné pro velké Jesetery a Vyzy !

 

  • Složení: Rybí moučky, rybí vývar, rybí protein, kukuřičný gluten, sojová mouka, kvasnice, rybí tuk, aminokyseliny, aj. 

Obsah živin: Bílkoviny (NL) 34 %, tuk 6 %, vláknina 5 %, popeloviny 8 %, vitamin A 10 000 IU (mezinárodní jednotky , vitamin D3 2 000 IU, vitamin E 200 mg,/kg + soubor stopových prvků a antioxidanty!

  • Charakteristika: Krmivo Premium Select je plnohodnotné, potápivé krmivo v peletkách o průměrech 10, 16 a 20 mm a délce cca 10 - 20  mm. Je vyrobeno extruzí z vysoce  kvalitní rybí směsi, sestavené pouze z výběrových surovin. Svým složením je vhodné jako základní krmivo pro jeseterovité ryby, které potřebují krmivo s dostatkem bílkovin, ale s nižším obsahem tuku, než lososovité ryby. Toto krmivo lze použít také pro kaprovité ryby.

Krmivo je vyrobeno v Nizozemí špičkovou technologii (v ČR takovou ani nikdo nedisponuje), která zaručuje jeho vynikající stravitelnost a tím i minimální exkrementy z ryb. Peletky se dobře potápí a pozvolna měknou ( nerozpouští se ) několik hodin, takže je jeseteři snadno najdou i po delší době.

Balení - PVC pytle:  velikost 10 mm - 25 kg,  velikost 16 a 20 mm - 20 kg.

Rozbalujeme dále:  Do balení 1 kg, 5 kg a 10 kg.

  • Možnosti použití: Krmivem Premium Select se mohou krmit nejen jeseterovité, ale i kaprovité ryby. Krmivo je dobré použít především na jaře, na rychlejší zlepšení kondice ryb po zimě. Jeseter v menší míře žere krmivo i v zimě. Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby v krátkém čase sežrat, aby dlouhodobě nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí.

Jaké velikosti použít ke krmení:  10 mm pro ryby cca 40 - 50 cm,  16 mm pro ryby 60 - 90 cm, 20 mm pro ryby nad 100 cm.

Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace). 

  • Skladování a spotřeba:  Pelety skladujte v PVC obalu na suchém a chladnějším místě, bez přímého slunečního záření. Spotřebujete ideálně do 6 měsíců od nákupu, max do 10 měsíců, při správném skladování a teplotě do 18 °C.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 5
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek