Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Výstava v Trenčíně
Přijímáme objednávky ( na e-shop, nebo e-mail, s poznámkou - odběr v Trenčíně). Zdarma přivezeme. Výdej v pátek 2.3. a v sobotu 3.3. Více info +420739050079, krmiva.hulin@seznam.cz
 
Patička Vše od vody

 

   

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 5 / 5

Krmivo pro mladé Jesetery - vlastní výroba KH, 1 kg

Granulovaná směs tepelně upravených surovin! Vychází z receptury pro výkrm jeseterů! Vysoký podíl živočišných a rybích mouček. Nižší obsah tuku, vhodné pro jesetery a vyzy.
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 50 Kč
Cena s DPH: 58 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Krmivo pro mladé Jesetery - vlastní výroba KH, 1 kg
Krmivo pro mladé Jesetery - vlastní výroba KH, 1 kg

 

  • Obsahuje: 16 druhů tepelně upravených - extrudovaných - krmných surovin. Základem jsou masové a rybí moučky + krevní moučka – celkem 55 % obsahu. 

Dále obsahuje:  extrudovanou kukuřici, obiloviny a sóju. Krmné kvasnice, hydrolyzovaný tuk, olejniny, lososový olej, rybí tuk, aj. 

Obsah živin:  Bílkoviny (NL) 38 %, tuk 8 %, vláknina 1,5 %, popeloviny 8,5 %.

  • Charakteristika: Složení této směsi vychází z novodobých poznatků o výkrmu jeseterů v umělých chovech. Obsah živin je seskládán tak, aby vyhovoval specifikám trávení jeseterů. Použitím tepelně opracovaných surovin se významě zvyšuje stravitelnost krmiva a zároveň snižuje odpad z něj. Průměr vyráběných pelet je 4 mm = pro plůdek a rybky do cca 25 cm , 8 mm = pro násady a ryby do cca 35 cm a 13 mm = pro jesetery nad cca 40 cm. Délka granulí je 10 – 30 mm, dle průměru, jsou tmavě hnědé až do šeda, mají výraznou masovou vůni, díky vysokému podílu živočišných mouček. Velmi dobře se potápí a jeseteři je rychle najdou. Doba rozpadu 1 - 4 hodiny, dle průměru a teploty vody.
  • Použití: Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby v krátkém čase sežrat, aby nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí déle jak hodinu! Ideální je smíšená obsádka s kaprem, který zbytky krmiva vyžere. Tímto krmivem se dá občas prokrmit i kaprovité ryby, a to na vylepšení krmné dávky, tzn. zvýšení příjmu bílkovin, nebo na jaře,  na rychlejší zlepšení kondice! 

Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace). 

Doporučená doba spotřeby - 6 měsíců od zakoupení!

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 5 / 5
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek