Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Výstava v Trenčíně
Přijímáme objednávky ( na e-shop, nebo e-mail, s poznámkou - odběr v Trenčíně). Zdarma přivezeme. Výdej v pátek 2.3. a v sobotu 3.3. Více info +420739050079, krmiva.hulin@seznam.cz
 
Patička Vše od vody

 

   

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 2 / 5
Kód: PKSP10
Coppens Výrobce: Coppens

Plovoucí krmivo KOI - SPIRULINA 10 mm, 500 g

Velmi kvalitní kompletní krmivo pro velké bazénové ryby - kaprovité, od cca 25 cm délky. Obsahuje vodní sinici Spirulinu a vyoký podíl přírodního barviva astaxanthinu - podporuje zbarvení ryb.. Vyrábí fy. Coppens Holandsko.
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 83 Kč
Cena s DPH: 95 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Plovoucí krmivo KOI - SPIRULINA 10 mm, 500 g
Plovoucí krmivo KOI  - SPIRULINA 10 mm, 1 kg Plovoucí krmivo KOI - SPIRULINA 10 mm, 1 kg Kód: PKSP11  
179 Kč
kg
Detail
Plovoucí krmivo KOI  - SPIRULINA 10 mm, 5 kg Plovoucí krmivo KOI - SPIRULINA 10 mm, 5 kg Kód: PKSP12  
865 Kč
ks
Detail
Plovoucí krmivo KOI  - SPIRULINA 10 mm, 10 kg Plovoucí krmivo KOI - SPIRULINA 10 mm, 10 kg Kód: PKSP13  
1.680 Kč
ks
Detail
Plovoucí krmivo KOI  - SPIRULINA 10 mm, 15 kg Plovoucí krmivo KOI - SPIRULINA 10 mm, 15 kg Kód: PKSP14  
2.355 Kč
ks
Detail
Plovoucí krmivo KOI - SPIRULINA 10 mm, 500 g

 

Krmivo vhodné pro zvýraznění barev velkých KOI ryb !

 

  • Složení: Obiloviny, kukuřice, sojová mouka, rybí moučka, rybí protein, rybí vývar, kvasnice, Spirulina, astaxanthin, aminokyseliny, aj. 
  • Obsah živin: Bílkoviny (NL) 37 %, tuk 7 %, vláknina 1,9 %, popelovina 9,5 %, Astaxanthin 70 mg, vitamin A 25 000 IU (mezinárodní jednotky), vitamin D3 2 400 IU, vitamin E 220 mg,/kg, vitamin C stabil 330 mg/kg, + soubor stopových prvků a antioxidanty!  
  • Charakteristika: Spirulina je plovoucí krmivo v peletkách určené pro kvalitní výživu a růst barevných bazénových ryb, především kaprovitých. Toto krmivo je bohaté na karotenoidy může být použito při přípravě na výstavy a soutěže. Pozor, bílé části těl KOI ryb se mohou snadno zabarvit.

Pelety jsou kulaté o průměru 10 mm, vyrobeny extruzí z velmi kvalitní směsi, sestavené z výběrových surovin. O vysoké kvalitě vypovídá i vysoká hmotnost 1 litru krmiva, která je i víc jak 2 x vyšší, než  u mnohých prodávaných plovoucích krmiv stejné ceny. Ryby krmené spirulinou mají pevné výkaly, což pomáhá udržet dobrou kvalitu vody v jezírku.

Spirulina 10 mm je určena pro velké bazénové ryby KOI – cca od 25 - 30 cm délky, kde je žádoucí kvalitní a výrazná barva ryb. Jde především o kaprovité druhy ryb sbírajících potravu z hladiny (koi kapr, závojnatky, jelec jesen, plotice, amur, aj.). Krmivo není vhodné pro ryby dna, nebo dravé ryby, např. jeseter, veslonos, pstruh duhový, siven, aj.), které potřebují potápivé krmivo o vyšší dávce bílkovin a tuku!  

Pelety jsou jednobarevné, v přírodní, tmavě zelené barvě. Nepotápí se ani po mnoha hodinách ve vodě, kdy jsou rozmočené a změklé. Drží si stále tvar, nerozpouští se, neklesají ke dnu, takže je ryby mohou sežrat i po delší době a nerozkládají se nekontrolovaně ve vodě!  

  • Použití:  Peletky jsou vhodné jako základní krmivo pro kaprovité ryby v okrasných bazénech! Obsahují doplňky pro zvýraznění barev. Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby sežrat tak, aby zbytečně nezůstávalo krmivo na hladině bez povšimnutí!

Dobrá rada:  Nehažte plovoucí krmivo na volnou hladinu, rozplave se na daleko a ryby je špatně vyhledávají. Udělejte si s laťěk plovoucí rámeček např. 60x60 cm, ukotvěte jej kousek od břehu a hažte krmivo do něj !

Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace). 

Spotřebujte do 10 měsíců od zakoupení.
 
Specifikace
Váha 0.2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 5
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek