Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Výstava v Trenčíně
Přijímáme objednávky ( na e-shop, nebo e-mail, s poznámkou - odběr v Trenčíně). Zdarma přivezeme. Výdej v pátek 2.3. a v sobotu 3.3. Více info +420739050079, krmiva.hulin@seznam.cz
 
Patička Vše od vody

 

   

Podobné zboží
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 1 / 5
Kód: PKG20
Coppens Výrobce: Coppens

Plovoucí krmivo - CARPCO GROWER 13 EF, 500 g

Vysoce bílkovinné krmivo vhodné pro kaprovité ( ale také i lososovité ) ryby v bazénech. Velmi výživné s vysokou stravitelností! Nerozpouští se! Výroba Coppens Holandsko.
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 57 Kč
Cena s DPH: 65 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Plovoucí krmivo - CARPCO GROWER 13 EF, 500 g
Plovoucí krmivo - CARPCO GROWER 13 EF, 500 g

 

! Vynikající plovoucí, bílkovinné krmivo, nejen pro kaprovité ryby !

Doporučujeme i pro přikrmování lososovitých ryb !

 

  • Složení: Rybí a masové moučky, rybí vývar, rybí tuk, kukuřičný a pšeničný gluten, kvasnice, rybí tuk, aj.
  • Obsah živin:  Bílkoviny (NL) 42 %, tuk 13 %, vláknina 1,1 %, popeloviny 7,2 %, vitamínový a minerální premix + soubor stopových prvků a antioxidanty!
  • Charakteristika: Vysoce kvalitní, bílkovinné, plovoucí krmivo v kuličkách o průměru 3 mm, nebo 6 mm. Je vyrobeno extruzí z bílkovinné směsi, určené  pro všechny druhy kaproviých ryb chovaných v zahradních bazénech a jezírkách. Bez zvýrazňovačů barev. Vhodné také pro větší plůdek kaprovitých ryb v rybníčcích. Jde o kompletní krmivo, dodávající veškeré potřebné živiny, nutné k dobrému růstu. Vynikající také pro rekonvalescenci obsádky po zimních měsících.

Krmivo se také hodí pro pstruhy duhové v prostředí s menším podílem přirozené potravy, díky vysokému obsahu bílkovin. Peletky jsou plovoucí, vydrží na hladině po mnoho hodin! Ve vodě sice změknou, ale jsou stále soudržné! Takže i nejmenší rybky je pak bez problému sežerou.

Dobrá rada:  Nehažte plovoucí krmivo na volnou hladinu, rozplave se na daleko a ryby je špatně vyhledávají. Udělejte si s laťěk plovoucí rámeček např. 60x60 cm, ukotvěte jej kousek od břehu a hažte krmivo do něj !

  • Použití: Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby v krátké době sežrat, aby zbytečně nezůstávalo krmivo bez povšimnutí! Je dobré krmit do rámečku, aby se krmivo nerozplavávalo po celé hladině. Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace).
 Doporučená doba spotřeby:  10 měsíců od zakoupení!
 
 
Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 5
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek