Horchata – extrakt z Tygřích ořechů ( Tigernuts ) – je v potravinářské kvalitě a není to jen doplněk pro ryby, ale především vynikající potravina!

- Ideální potravina pro osoby, které nesnášejí lepek (celiaky), nebo pokud jsou alergičtí na kravské mléko a jeho deriváty.
- Pomáhá při snižování LDL ("špatného") cholesterolu a zvyšují hladinu HDL ("dobrého") cholesterolu, protože má vysoký obsah kyseliny olejové a vitamínu E, který má antioxidační účinek na tuky.
- Vysoký obsah kyseliny olejové a aminokyseliny Argininu, proti arterioskleróze.
- Vhodné pro diabetiky.
- Vhodné pro osoby s poruchami trávení, nadýmání a průjmech, vzhledem k obsahu trávicích enzymů (lipázy, katalázy, amilasy).
- Vysoký obsah vlákniny - stimuluje trávicí šťávy, přispívá k delšímu pocitu plnosti a urychluje posun potravy ve střevním traktu, a tak zabraňuje zácpě.
- Má vysoký obsah minerálních látek, fosforu, vápníku, hořčíku, železa a vitamíny, kde obsah vitaminu C a E, je zvláště významný.

Tigernuts extrakt je šťáva bez vody. To ji dává trvanlivost více než 2 roky! Výrobek si po celou dobu zachovává všechny své organoleptické, fyzikálně-chemické a mikrobiologické vlastnosti.  
Doporučujeme skladovat při teplotách nižších než 25 ° C.

Příprava nápoje z Tigernuts extraktu:


Nápoj Horchata: Smíchejte jednu část Tigernuts extraktu a přidejte tři až čtyři díly studené vody. Dobře promíchejte a ihned podávejte.

Ledová Horchata: Jeden díl Tigernuts extrakt a tři díly studené vody. Promíchejte a dejte na cca 2 hodiny do mražáku. Po vytažení opět dobře promíchat a ihned podávat.

Kvalita pro ryby, cena pro lidi!