Nejžhavější novinka!

              KRMNÉ BOILIES 

        VAŘENÁ KUKUŘICE

          ! Novinka 2017 !

     Rychlý vnadící nástup !

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Rybolov na Zámečku

Krmiva pro psy

(39)

 

SEZNAMTE SE S NAŠÍ VÝROBOU KRMIV PRO PSY

V součastné době je trh s krmivy pro psy přesycen nabídkami velkých výrobců, kteří se předhánějí ve variantách krmiv a v detailech surovinových doplňků, kdy je mnohdy diskutabilní, zda mají pro psa ještě vůbec nějaký význam.

V průmyslové velkovýrobě už nejde na prvním místě ani tak o psa, ale především o to, jak zaujmout jeho majitele, aby si dané krmivo koupil! Proto se výrobci předhánějí v atraktivnosti designu obalů, jejichž cena může tvořit až 10% z celkové ceny balení ( bohužel pes se ani sebekrásnějšího obalu nenažere! ). Oslňují sáhodlouhým výčtem různých bylin, sušených mas ( tak se nazývají honosně běžné masové moučky ), esenciálních olejů a dalších doplňků. Na některých etiketách najdete až 30 druhů surovin! Pokud živočišný podíl tvoří 50% objemu krmiva, pak na ostatní zbývá jen několik málo procent, až desetin procent, což jsou pro psa bezvýznamné hodnoty. Ale majitel je ohromen jejich počtem ( jelikož procentické množství se neuvádí ). Průmyslová krmiva z velkovýroby mají jedno společné, a to je ...

 

zpracování extruzí při cca 120 °C, kdy pro pěkný tvar výsledného výrobku je nutné mít  ve směsi také dostatečné množství škrobu, který psi příliš dobře netráví .

V čem jsme jiní:  Proto jsme zkusili jít jinou cestou a to lisováním směsi z již tepelně před upravených surovin, kdy „manufakturní“ technologie a ruční podíl práce při míchání dovolí zpracovávat i takové suroviny, které v automatizované velkovýrobě nelze zpracovávat např. pro jejich lepivost, tučnost, obsah vody, atd.

Jde přitom o velmi významné produkty ve výživě psa, jako je např. :

  • Hydrolyzovaný hovězí tuk s 93% stravitelností a neodolatelnou chutností pro psy.
  • Lisované hovězí lojové škvarky s vysokým obsahem přirozeného kolagenu.
  • Syrové rybí maso z mořských i sladkovodních ryb – chuťově i výživově špičková surovina!
  • Čerstvá ovocná a zeleninová dřeň, s významným podílem přirozené vlákniny, vitamínů a jednoduchých cukrů.
  • Vitamín C jako přírodní antioxidant, který se jinak ničí při teplotě nad 60°C.
  • Inaktivované kvasnice – prebiotikum, které ideálně upravuje mikroflóru střev.

Co naše krmivo obsahuje:  Směsi, které takto vyrábíme, jsou pro psa velmi přitažlivé pachově i chuťově. Nepoužíváme digestiva – ochucovadla, jelikož to není potřeba, díky obsahu mnoha velmi chutných surovin a jejich kombinaci. Nemusíme mít ve směsi vysoký podíl škrobu, protože ji dokážeme naší technologií lisováním mokrou cestou spojit i bez něj. Škrobnaté suroviny nahrazujeme zeleninou, ovocem, pšeničnými klíčky, sladovým květem, bylinami, kvasnicemi, aj. Celkově tak máme škrobu, v lisovaných krmivech mokrou cestou, pouze 10% a v klasicky granulovaném krmivu 14%. Některá průmyslová krmiva přitom dosahují až 30% obsahu škrobu, ale běžně se těžko dostávají pod 25% a to z důvodu nutnosti dobré tvarovatelnosti při extruzi.

Podařilo se nám uvést na trh krmiva chutná a výživná, blízká skutečné fyziologické potřebě psa, a ne pouze vzhledově přitažlivá pro jeho majitele. Balíme je do obyčejných levných obalů, bez barevných potisků a zbytečné reklamy. I proto jsou ceny našeho krmiva na velmi přijatelné úrovni pro českého chovatele. Naše krmivo svým obsahem surovin a cenou nemají na českém trhu obdoby. Zahraniční produkty v podobném složení jsou 2-3x dražší! To už je mnohdy více, než je cena masa pro lidskou výživu.

Jak s ním krmit:  Vyzkoušejte si naše krmivo a dopřejte vašemu psovi kvalitativní i chuťovou změnu v jeho jídelníčku suchého krmiva. Pokud nekrmíte alespoň občas masem, ale pouze průmyslovým krmivem, a to ještě z těch levnějších, přidávejte naše krmivo asi 5 dní pozvolna do jeho původních granulí, aby si zažívací trakt psa zvykl na nové složení, a nedošlo k výrazným průjmům. Případná řidší stolice v prvních 3 dnech je přechodným stavem. U psů krmených alespoň občas masem, tyto problémy zpravidla nebývají.

Upozornění: Pokud by trval výrazný průjem déle jak 3-5 dnů, a to i při nižších dávkách našeho krmiva, nekrmte dál psa tímto krmivem! Může být alergický na některou surovinovou složku. Naše krmivo obsahuje menší podíl jednoduchých cukrů z ovocných surovin, to může být problém u psů s cukrovkou!

Pokud nejde o hypoalergenní směs, nejsou naše ostatní krmiva 100% bezlepková. I když ve výrobě nepoužíváme žádné obiloviny, mohou obsahovat lepek ze zbytkových surovin, které jsou obsaženy jako příměsi v hlavních surovinách! Krmiva Prémium a Standart jsou určena především pro zdravé psy!

Orientační spotřeba našeho krmiva pro psa: Průmyslově vyráběná krmiva jsou ve valné většině s přidavkem premixů vitamínů, minerálů a aminokyselin. Tudíž jsou plná dodaných živin z nepřirozených zdrojů. Především u drahých krmiv pak výrobci udávají co nejnižšší dávkování, aby opticky snížily cenu krmiva na jednu dávku. Co do obsahu živin to sice psovi stačí, ale bohužel objem stravy, kterou potřebuje k nasycení to nenahradí a tak je pes stále hladový, i když po výživové stránce má všeho dostatek.

Naše krmivo obsahuje pouze přirozené suroviny a je bez přídavků premixů. Obsahuje dostatečný podíl přirozené vlákniny, která dodá psovi pocit nasycení. Doporučuji dávat na 1 kg hmotnosti psa 17 - 20 g krmiva / den. Nejde o striktní návrh spotřeby, ale jen o orientační. Dávku krmiva je nutné upravit dle aktivity psa, ročního období, jeho individuálního metabolizmu, rasy, aj.

Máme hodně dotazů od zákazníků, že jim pes hubne a shání výživnější krmivo. Na dotaz kolik denně psovi dají krmiva, přitom mnohdy uvedou asi 2/3 zde uvedené minimální dávky, někdy i méně. Je to většinou problém u drahých krmiv, kdy větší dávka stojí majitele hodně peněz a tak nemá chuť ji zvyšovat nad doporučenou spotřebu daného výrobce.

 


Vyberte podkategorie PRO PSY :
Vyberte parametry zboží
Drůbeží tuk - pro kočky, 250 ml Drůbeží tuk - pro kočky, 250 ml Kód: DTK15
27 Kč
Detail
Drůbeží tuk - pro psy, 500 ml Drůbeží tuk - pro psy, 500 ml Kód: DT101
42 Kč
Detail
HOVĚZÍ PLÍCE SUŠENÉ - velké kusy Pro psy, 100 g HOVĚZÍ PLÍCE SUŠENÉ - velké kusy Pro psy, 100 g Kód: HPL20
35 Kč
Detail
KOST 10 cm - VEPŘOVÁ SUŠENÁ - Pro psy, 1 ks KOST 10 cm - VEPŘOVÁ SUŠENÁ - Pro psy, 1 ks Kód: KOST10
18 Kč
Detail
KOST 20 cm - VEPŘOVÁ SUŠENÁ - Pro psy, 1 ks KOST 20 cm - VEPŘOVÁ SUŠENÁ - Pro psy, 1 ks Kód: KOST20
26 Kč
Detail
KOST 30 cm - VEPŘOVÁ SUŠENÁ - Pro psy, 1 ks KOST 30 cm - VEPŘOVÁ SUŠENÁ - Pro psy, 1 ks Kód: KOST30
54 Kč
Detail
KOST 40 cm - VEPŘOVÁ SUŠENÁ - Pro psy, 1 ks KOST 40 cm - VEPŘOVÁ SUŠENÁ - Pro psy, 1 ks Kód: KOST40
68 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Doplňkové pro BARF, 1 kg KRMIVO PRO PSY - Doplňkové pro BARF, 1 kg Kód: BARF10
Akce! -15 %
50 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S DRŮBEŽÍM TUKEM, 1 kg KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S DRŮBEŽÍM TUKEM, 1 kg Kód: GREXD300 SUPER CENA
Akce! -15 %
61 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S LOSOSOVÝM OLEJEM, 1 kg KRMIVO PRO PSY - Extrudované - S LOSOSOVÝM OLEJEM, 1 kg Kód: GREXL200 DOPORUČUJEME
Akce! -15 %
64 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 1 kg KRMIVO PRO PSY - Granule 8 mm - Lisované za studena, 1 kg Kód: GRP213110 SUPER CENA
48 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Jehněčí s Kachnou, 1 kg KRMIVO PRO PSY - Jehněčí s Kachnou, 1 kg Kód: HKPP10 NOVINKA
Akce! -15 %
71 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Jehněčí s Lososem, 1 kg KRMIVO PRO PSY - Jehněčí s Lososem, 1 kg Kód: HKPP20 TOP KVALITA
Akce! -15 %
74 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - RYBA S MASEM, 1 kg KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - RYBA S MASEM, 1 kg Kód: KPP10 NEJŽÁDANĚJŠÍ
Akce! -15 %
59 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 1 kg KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 1 kg Kód: KPP20
Akce! -15 %
63 Kč
Detail
KUŘECÍ PAŘÁTKY - Malé sušené, 250 g KUŘECÍ PAŘÁTKY - Malé sušené, 250 g Kód: KPS30
85 Kč
Detail
Lněný olej - lisovaný za studena - pro psy, 500 ml Lněný olej - lisovaný za studena - pro psy, 500 ml Kód: LOSP10
95 Kč
Detail
LOSOSOVÝ OLEJ - pro kočky, 500 ml LOSOSOVÝ OLEJ - pro kočky, 500 ml Kód: LOPK10
100 Kč
Detail
LOSOSOVÝ OLEJ EXTRA - pro psy, 500 mll LOSOSOVÝ OLEJ EXTRA - pro psy, 500 mll Kód: SRP-01011 NEJŽÁDANĚJŠÍ
100 Kč
Detail
MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - S lososem, 150 g MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - S lososem, 150 g Kód: MPML19 NEJŽÁDANĚJŠÍ
70 Kč
Detail
MINI PAMLSEK - Peletky 8 mm - S lososem, 250 g MINI PAMLSEK - Peletky 8 mm - S lososem, 250 g Kód: MPPL19 NOVINKA
80 Kč
Detail
Olej z Ostropestřce - pro psy, 500 ml Olej z Ostropestřce - pro psy, 500 ml Kód: OTP16
75 Kč
Detail
Olej z Tresčích jater - pro kočky, 500 ml Olej z Tresčích jater - pro kočky, 500 ml Kód: OTK15
130 Kč
Detail
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek