Nejžhavější novinka!

 

             BOILIES

 KRILL SE ŠVESTKOU

       ! Novinka 2017 !

 

 Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období !

Dárkové poukazy

 

Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

Patička Vše od vody

 

Navštivte naše týmové stránky. Můžete na nich najít Zprávy od vody, Rady a tipy, ale můžete také shlédnout Videa od vody nebo Video recenze.

 

Podobné zboží
S tímto zbožím kupují
! Rybolov na Zámečku !

 

Zboží 16 / 21
Kód: SR07001
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Práškový Dip - ARTEMIS - Směs z roku 1921, 1 kg

Neotřelý, kořeněný dip doplňující velmi úspěšnou řadu výrobků ARTEMIS, které mají základ v receptuře z roku 1921!
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 178 Kč
Cena s DPH: 205 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Práškový Dip - ARTEMIS - Směs z roku 1921, 1 kg
Práškový Dip - ARTEMIS - Směs z roku 1921, 1 kg

 

  • Charakteristika:   Dip Artemis je ochucovací a obalovací směs založena na netradiční kombinaci kalsického českého koření, mléčných surovin, enzymaticky natrávených jater, rybího proteinu + dalších pachově i chuťově výrazných surovin. Specifická směs koření, který dává řadě Artemis jeho typickou chuť i vůni je vytvořena na základě receptury na výrobu těsta pro lov ryb z r. 1921.

Jde o velmi jemné krmné suroviny, ve vodě se dobře rozpouští a rychle vytvoří okolo návnady pachový oblak. Už při dopadu do vody, návnada obalená tímto dipem, začne uvolňovat jemné částečky dipu a tak se vytvoří v celém sloupci vody pachový pás.  Na dně se po pár minutách vytvoří pružný, gelovitý obal, který propouští do okolí všechny rozpustné složky jak z dipu, tak z nástrahy.

Bez umělých barviv a aromat! Vše jsou jen přírodní produkty, se specifickými vlastnostmi.

Tip na použití:  Dip Artemis se používá na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Dip díky svému složení, vytvoří na nich krustu, která se pak pomaleji rozpouští. Suché boilies a pelety lze namočit na 2-3 minuty do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté lze opět už jen ponořit do vody, ihned vytáhnout a zase obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší vnadící efekt. Vzhledem k obsahu lehce rozpustných látek a koření je vysoce funkční od jara do podzimu.

Upozornění:  Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku a v suchu. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez obalu.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 16 / 21
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek