Nejžhavější novinka!

 

 

 Boilies POMERANČ a CHILLI 

         ! Novinka 2017 !

 Rok testování na závodech !

Výběrové rybí moučky, mléčné produkty, citrusový extrakt, ostré chili papričky.

    ! Vynikající výsledky !

    

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podobné zboží
Rybolov na Zámečku

Zboží 9 / 95
Kód: SR13b05z1
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Boilies - SMETANOVÉ - Ø 30 mm, 1 kg

Výrazně sladké boilies s přírodními cukry, škroby, mléčnými a natrávenými bílkovinami, a spoustou tepelně upravených surovin!
Připraveno k odeslání
AKCE! -20 %
AKCE! -30 %
Běžná cena: 175 Kč
Ušetříte: 63 Kč
Cena bez DPH: 97 Kč
Cena s DPH: 112 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Boilies - SMETANOVÉ - Ø 30 mm, 1 kg
Boilies - SMETANOVÉ  - Ø 30 mm, 0,5 kg Boilies - SMETANOVÉ - Ø 30 mm, 0,5 kg Kód: SR13b05z3  
AKCE! -20 %
AKCE! -30 %
61 Kč
Detail
Boilies - SMETANOVÉ  - Ø 30 mm, 2,5 kg Boilies - SMETANOVÉ - Ø 30 mm, 2,5 kg Kód: SR13b05z6  
AKCE! -20 %
AKCE! -30 %
249 Kč
ks
Detail
Boilies - SMETANOVÉ  - Ø 30 mm, 5 kg Boilies - SMETANOVÉ - Ø 30 mm, 5 kg Kód: SR13b05z2  
AKCE! -20 %
AKCE! -30 %
540 Kč
ks
Detail
Boilies - SMETANOVÉ - Ø 30 mm, 1 kg

 

  • Obsahuje:   19 druhů středně hrubě šrotovaných vnadících složek, pojivem jsou čerstvá vejce. Základem je 6 druhů extrudovaných (tepelně upravených) surovin (extrudáty mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, jsou více atraktivní pro ryby). 35 % směsi zabírají živočišné produkty, a to i hydrolyzované či natrávené.

 Dále obsahuje expandovanou rýži, tepelně upravený sojový šrot, pařenou kukuřici, hydrolyzovaný protein, olejniny, řepku, kukuřičný klíčkový olej, řepkový olej, syrovátku, kvasnice, aminokyseliny, melasu, aromatizovaný sirup, přirozené smetanovomáslové aroma atd. 

  •  Charakteristika:   Jde o boilies pro "rychlejší chytání", tedy hlavně pro ty rybáře, kteří chtějí chytat aktivně, a ne jen čekat dlouhé hodiny bez záběru na trofejní rybu. Je to typický sacharidový, tj. "sladký", mnohadruhový boilie, složený ze surovin, jenž mu dávají přirozenou, intenzivní, sladkou chuť i vůni. Používáme proto pouze přírodní cukry z potravinářského průmyslu - sacharózu, fruktózu a glukózu! Na tyto přirodní cukry nejenže ryby velmi dobře reagují, protože jsou obsaženy i v přirozené potravě ryb, ale jsou i snadno rozpustné ve vodě, a tím mají i rychlý vnadící účinek. Ve směsi jsou i enzymaticky natrávené bílkoviny a hydrolizovaný tuk, čímž se velmi zvýrazní vnadící efekt. Směs tukujeme klíčkovým olejem z kukuřice a také řepkovým olejem, za studena lisovaným z vlastní výroby, který si zachovává přirozené přírodní aroma i chuť!  

Boilies má žlutou barvu, výraznou sladkou vůni po smetaně s melasou. Ve vodě od povrchu postupně měkne, v chladnější vodě vydrží více jak 15 hodin,  v teplém období asi 8 – 10 hod. Záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost boilie na třetinu!

Směs neobsahuje umělá barviva ani syntetická aromata!
 
Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
  • Možnosti použití: Boilies se použivají při lovu velkých kaprů a k selekci záběrů menších ryb. A to buď jako chytací, nejlépe macerované a dipované, nebo jako vnadící – zde je vhodné je více vysušit !  Doporučuji k těmto boilies přikoupit některý z našich boosterů , které použijete pro jejich maceraci (namáčení). Chytací boilies doporučuji obalit v některém z našich práškových dipů  (i stejné příchutě), nebo v obalovacím těstě. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte významě dobu rozpadu!
  • Skladování: Boilies je  konzervované a částečně vysušené. Uchovávejte jej v  prodyšném obalu  (nejlépe přepravka na ovoce) na vzdušném místě v tenší vrstvě a občas je promíchejte. Po vyschnutí jej dejte do papírového obalu ať nevyvětrává. Takto vám boilies vydrží bez úhony i několik měsíců. Pokud jej ale necháte "měkké" doporučuji jej zamrazit, nebo mít trvale do cca 6 °C. To platí pro dlouhodobé skladování v neprodyšném obalu - více než 2 měsíce! Jinak vydrží v PVC sáčku 2-3 měsíce bez problémů. 1-3 týdenní přepravu uzavřené v PVC sáčcích na rybářských výpravach, boilies vydrží bez problémů i v teplých dnech!


Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku! Urychlíte tak jeho zaplísnění!

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 95
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek