Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / BOILIES
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 42 / 60

Boilies - KARIBIK - Ø 30 mm, 1 kg


Žádné hodnocení. Kód: BOKAR300
Kombinovaná a bohatá směs v netradičním spojení rybích a sladkých surovin s přírodním, orientálním kořením! Boilies Karibik bylo půl roku testováno, chytá celoročně!
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
165 Kč
190 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Boilies - KARIBIK - Ø 30 mm, 1 kg

 

INOVOVANÁ RECEPTURA PRO ROK 2015

DLOUHODOBĚ TESTOVÁNO NAŠIM ZÁVODNÍM TÝMEM !

! PÁLIVÉ, KOŘENĚNÉ BOILIES S PEPŘEM A CHILLI !

 

  • Obsahuje:  19 druhů velmi kvalitních, středně šrotovaných surovin. Podstatou směsi je netradiční kombinace rybích mouček, ostře pálivých surovin a koření. Základní suroviny jsou tepelně opracované a mají tak mnohem intenzivnější přirozené aroma, lépe také uvolňují své přirozené aromatické látky a jsou proto velmi atraktivní pro ryby. Jedná se především o bisquit mouku, expandovanou ochucenou rýži, pekárenské produkty, drcené těstoviny. Extrudovanou kukuřici, hrách a pohanku, pražená semena olejnin, kokos, syrovátku, sušené mléko, kvasnice, různé rybí moučky. Určující aromatickou složkou je směs orientálního koření, Španělského pepře a Chlli koření, které si sám sestavil a odzkoušel náš vynikající specialista na extrémní závody v lovu kaprů, Zdeněk Körner! 

 

  • Charakteristika:  Jde o velmi netradiční, ostré, pálivé, boilies, které má celoroční použití.  Boilies Karibik je velmi kvalitní a surovinově bohatý typ, navazující na naše výrobky kořeněné řady. 

S přídavkem vysoce stravitelných škrobových a cukernatých surovin, natrávených bílkovin, výběrových rybích mouček a hlavně směsi ostře pálivých přírodních koření je tato kombinace pro ryby velmi atraktivní, a silně vnadící, což nám potvrzují naše vlastní zkušenosti a úspěchy u vody i na závodech. Boilies jsou pařené v páře, takže nedochází k výluhu lehce rozpustných surovin. Jako pojivová složka jsou použity vejce. 

V chladnější vodě ( do 12 °C ) vydrží i více jak 24 hodin, v teplejším období ( voda 18 - 22 °C ) vydrží 12 - 14 hod. Doba rozpustnosti záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně aktivitě bílé ryby! Pozor, pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" jakkoliv pevnou kuličku za třetinu času, což hodně rybářů nebere v potaz a přisuzují rychlou rozpustnost špatné kvalitě boilies! Kujičky mají zeleno-žlutou, přirozenou barvu po použitých surovinách s výraznou a velmi příjemnou kořeněnou vůní. 
 
Neobsahují umělá barviva ani syntetická aromata, jen a pouze přírodní suroviny.
Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
 
  • Možnosti použití:  Při testování nám boilies Karibik fungovalo velmi dobře jak na chladné vodě, tak i v letním období. Boilies se použivají především pro lov velkých ryb – nejlépe macerované a dipované. Doporučuji k boilies přikoupit některý z našich boosterů, které použijete pro jejich maceraci (namáčení), nebo jej obalit v některém z našich práškových dipů., nebo obalovacím těstěVýrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu!
  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

Specifikace
Váha 1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Tekutý dip - KARIBIK - Ryba, pepř a chilli, 150 ml Tekutý dip - KARIBIK - Ryba, pepř a chilli, 150 ml Kód: DTK1201
Tekutý dip doplňující naši velmi prodávanou řadu výrobků - Karibik. Dá se však…
115 Kč
Detail
Pelety Chytací - KARIBIK - Pepř a Chilli, 1 kg Pelety Chytací - KARIBIK - Pepř a Chilli, 1 kg Kód: PKK600
Pelety pro ryby s přírodním pepřem, chilli, orient. kořením a rybími složkami. Velmi…
75 Kč
Detail
ROHLÍKÁČE - Edice Hulín - Ø 12 a 16 mm, Karibik - Koření ROHLÍKÁČE - Edice Hulín - Ø 12 a 16 mm, Karibik - Koření Kód: RBWH73
Rohlíkáče v balení 30 g/38 ks, jsou provlečeny šňůrkou a vyrobeny z pravého pekařského,…
62 Kč
Detail
Boilies v dipu EXTRA - 200 g, Scopex Boilies v dipu EXTRA - 200 g, Scopex Kód: BVDSP10
Praktické balení macerovaného boilies v tekutém dipu dané příchutě. Pro rychlé chytání,…
95 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 42 / 60

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz