Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / BOILIES
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Boilies - ARTEMIS - Ø 30 mm, 1 kg


Žádné hodnocení. Kód: SR13b10z01
Směs rybích a mléčných surovin s přídavkem praženého koření a smažené zeleniny podle receptury z r. 1921! Vynikající výsledky v rybolovu !
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Produkt již není v prodeji
Boilies - ARTEMIS - Ø 30 mm, 1 kg
 
! Velmi netradiční a rozhodně neokoukaná směs !
! Chytá dobře i jen na odhoz, bez vnadění !
 
  • Obsahuje: 19 druhů vybraných, velmi kvalitních, jemně až středně mletých surovin. Základem jsou extrudované a pařené suroviny s vysokým podílem lehce stravitelných rybích bílkovin - moučka LT 72, LT 94, rozpustný lososový protein a rybí vývar. 

Dále směs obsahuje sladkovodní i mořskou rybí moučku, sušená vejce, CSL liquid, kukuřičnou a hrachovou mouku a jako hlavní atraktor pražené přírodní koření a smaženou kořenovou zeleninu.

  • Charakteristika: Směs na boilies Artemis vznikla na základě článku náhodně objeveného časopisu z roku 1921, ve kterém bylo pojednání o úspěšném rybáři, který na Labi... "...zdolával notný počet velkých ryb, čítajících mnohdy přes metr délky! … používaje k oklamáni ryb těsta, jenž obohatil o koření z kuchyně své paní domácí!…" a následoval výčet toho, co mu ona paní domácí dala k dispozici.

Byla to kombinace koření na dnešní dobu moderního rybolovu těžko pochopitelná, že na to mohou ryby vůbec brát. Ale nedalo nám to a zkusili jsme použít vše tak jak tam bylo popisováno. K tomu jsme použili další suroviny, ale již z dnešního moderního krmivářského průmyslu.

Netradiční kombinace těchto surovin a hlavně tepelná úprava domácího koření a zeleniny ( pražením a smažením ), dala směsi velmi originální charakter, především pak vůni a chuť. Výsledky u vody byly nečekané! Všichni komu jsme dali toto boilies na otestování byli tak úspěšní, že jsme tomu zpočátku ani nevěřili, a brali to za náhodu. Ale úspěchy přicházely a stále přicházejí ze všech částí republiky a z různých typů vod, což už náhoda jistě není. Název ARTEMIS (řecká bohyně lovu) je pak výstižný pro jeho výsledky! 

Boilies jsou pojeny vaječnou bílkovinou a dalšími speciálními potravinářskými složkami. Jsou vařené v páře, čímž si udrží maximum přirozených chuťových i pachových látek. V chladnější vodě ( do 12 °C ) vydrží i více jak 12 hodin, v teplejším období ( voda 15 - 20 °C ) vydrží cca 8 hod. Od teploty vody 22 °C a více cca cca 6 hod.

Doba rozpustnosti záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby! Pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" jakkoliv pevnou kuličku i za třetinu času, což hodně rybářů nebere v potaz a přisuzují rychlou rozpustnost špatné kvalitě boilies! Kuličky mají přirozenou hnědo-zelenkavou barvu po použitých surovinách se specifickou vůní smaženého koření, bez jakýchkoliv aromat a barviv -  tak, jako v roce 1921 !              

  • Možnosti použití:  Boilies Artemis jsou nejvíce účinné od jara do podzimu při teplotě vody 12 - 24 °C. Používají se především jako chytací na velké ryby, pro eliminaci záběrů menších kusů. Je možno přikoupit i některý z našich Boosterů - nejlépe Artemis, které použijete pro jejich maceraci (namáčení).

Chytací boilies doporučuji ještě obalit v některém z našich Práškových dipů. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu.

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro ryby, 1 l Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro ryby, 1 l Kód: LOE200
Výběrový olej z norského lososa, bezvodý, v chladu netuhne, vhodný i do studené vody,…
178 Kč
Detail
PTAČÍ ZOB - Bisquit s vejci, 1 kg PTAČÍ ZOB - Bisquit s vejci, 1 kg Kód: PZ-S10
Speciální směs tříděných partiklů - drobných, drcených, nebo strouhaných semen různých…
90 Kč
Detail
KREVNÍ MOUČKA, 1 kg KREVNÍ MOUČKA, 1 kg Kód: SR11b020
Sušená plná krev. Vynikající atraktor vhodný do masových a kombinovaných směsí pro ryby.
55 Kč
Detail
KRILL MOUČKA - arktická, 500 g KRILL MOUČKA - arktická, 500 g Kód: KRMO20
Výrazně aromatická, výběrová moučka z antarktického krillu - drobných korýšů.…
135 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz