Nejžhavější novinka!

 

       PELETY BOILIES TYPU

       POMERANČ a CHILLI 

         ! Novinka 2017 !

 Rok testování na závodech !

Výběrové rybí moučky, mléčné produkty, citrusový extrakt, ostré chili papričky.

    ! Vynikající výsledky !

    

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Rybolov na Zámečku

Boilies Dumbels

 

Dumbels boilies je mezi rybáři zažitý a známý výraz pro boilies oválného tvaru s rychlejším rozpadem a intenzivnějším vnadícím efektem. Směs na výrobu Dumbels-ek je sestavená z tříděných, velmi kvalitních surovin a obsahuje také vyšší podíl speciálních, rychle rozpustných produktů a tím i atraktorů. Jsou určeny především pro použití jako nástraha. Dumbels boilies je vyráběno specifickým...

 

postupem, takže ve výsledku je měkčí, pružné a velmi dobře se dá propíchnout jehlou i samotným háčkem. Přitom ale jeho rozpustnost se dá počítat na hodiny, dle velikosti a teploty vody. Tím, že není tak utažené jako boilies, uvolňuje do vody také rychle všechny rozpustné látky, které obsahuje.

Menší průměry se mohou napíchnout přímo na háček, nebo provléct nití, jako u rohlíkáčů, a chytat pak klasicky na položenou, nebo i plavanou.  Větší průměry je lepší používat v sestavě "na vlas", jako klasické boilies. V neposlední řadě je to jiný tvar, než na mnoha vodách rybami již značně "okoukaná" kulička boilies. Máme jednoznačně odpozorováno, že mnohdy mají Dumbles boilies mnohem větší úspěšnost na stejné vodě, než boilies stejné příchutě.

Takže vyzkoušejte a uvidíte !

 


Vyberte parametry zboží
Řadit
PAGE_LABEL_PREVIOUS PAGE_LABEL_NEXT
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek