Domů / PRO PSY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Škvarky pro psy - Jemné hovězí lojové, 1 kg


22 hodnocení Kód: HLSX20
Na jemno sekané lojové škvarky s nižším obsahem hovězího tuku a vyšším obsahem bílkovin. Vynikající, nekonzervovaný krmný doplněk, plný kolagenu, bílkovin a energie. Vhodný přídavek k méně atraktivnímu krmivu. Česká výroba.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Produkt již není v prodeji
Škvarky pro psy - Jemné hovězí lojové, 1 kg

 

Vynikající krmný doplněk s nižším obsahem tuku !

! Bez konzervantů, soli a ochucovadel !

 

  • Charakteristika: Tyto lojové hovězí škvarky jsou najemno sekané a po vyškvaření dále lisované pro snížení obsahu tuku. Obsahují díky tomu jen 27 % tuku, ale více bílkovin a to 47 %, a dále 2,5 % popelovin, 0,5 vlákniny.

Nejsou solené ani jinak chemicky konzervované! Pochází z české výroby čistého hovězího tuku. Hovězí lojové škvarky i s nižším podílem tuku jsou velmi chutným zdrojem kvalitní energie pro psy v zátěži, nebo v zimním období.

Pro psa je tato forma tuku velmi dobře stravitelná a využitelná jako energie těla. Ve 100 g těchto hovězích škvarků se sníženým obsahem tuku je asi 2011 kJ, pro srovnání ve 100 g hovězího masa je asi jen 670 kJ. Nízkotučné hovězí škvarky jsou také významným zdrojem lehce stravitelných bílkovin a přírodního, pro psa velmi dobře využitelného kolagenu, který podporuje zdravý vývoj chrupavek.

 

  •  Možnosti použití:  Lisované, jemně sekané hovězí lojové škvarky, které nabízíme, jsou v krmné kvalitě a nehodí se pro lidskou spotřebu! Jde o vedlejší produkt při výrobě hovězího tuku pro psy. Barva škvarků je středně hnědá a mají charakteristickou vůní po výpeku.

Jsou vhodné především pro mini až střední plemena aktivních psů, kteří potřebují více energie.

Nepoužívejte je jako hlavní krmnou dávku, ale jen jako doplněk např. méně atraktivního krmiva, ke zchutnění příloh, na zvýšení energie krmiva, nebo jen jako odměnu při výcviku, či pamlsek.

Doporučená jednorázová dávka je 10 - 20 % na objem podávaného krmiva, tj. 100 - 200 g / kg krmiva, podle jeho tučnosti. Je to třeba odzkoušet, aby pes neprůjmoval. Pokud podáváte jako pamlsek tak jednorázově cca do 30 g.

Pokud se pes dostane nedopatřením k většímu množství škvarků najednou, může mít posléze akorát průjem, jinak by neměl mít další potíže. Přesto je mějte mimo jeho dosah a krmte škvarky jen pozvolna. 

Hovězí lojové škvarky odebíráme přímo od výrobce a vždy jen čerstvé. Po vychladnutí je pak balíme do sáčků a uchováváme až do prodeje zamražené. Tím zůstávají stále jako čerstvé. Zacházejte s nimi proto jako s nekonzervovanou potravinou.

  • Skladování škvarků a doba spotřeby: Krátkodobě ( cca 2 - 3 týdny ) - v chladu do 6 °C a v temnu. Dlouhodobě - zamrazít a spotřebujte do cca 6 měsíců. Po rozmražení mohou v PVC sáčku škvarky zvlhnout a při dalším skladování v teplém prostředí, např. do 15 °C, za pár dnů zaplísnit. Proto je buď zase hned zamrazte, nebo přesypejte z PVC sáčku do mísy, aby prosychaly a uložte hned do chladu. Při teplotě nad 15 °C spotřebujte max. do 2 - 4 dnů. Nevystavujete ani krátkodobě slunečnímu záření.

 

Specifikace
Váha 1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Olej z Ostropestřce - pro psy, 5 l Olej z Ostropestřce - pro psy, 5 l Kód: LOTP18
Za studena lisovaný olej z Ostropestřce Mariánského. Bez příměsí jiných olejů. Špičková…
25 %
410 Kč
Detail
Rybí tuk pro psy - Ze sladkovodních ryb, 5 l Rybí tuk pro psy - Ze sladkovodních ryb, 5 l Kód: RTSLP12
Velmi kvalitní rybí tuk ze sladkovodních druhů ryb - převážně kaprovitých a…
375 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 14,5 kg KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 14,5 kg Kód: KPP23
Pelety povrchově napuštěné lososovým olejem - obsah tuku 20 %. S rybím masem, hovězími…
812 Kč
Detail
KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 2,5 kg KRMIVO PRO PSY - Lisované za studena - S LOSOSEM, 2,5 kg Kód: KPP20 DOPORUČUJEME
Pelety povrchově napuštěné lososovým olejem - obsah tuku 20 %. S rybím masem, hovězími…
180 Kč
Detail
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 04:51 Datum: 26.03.2018
velice chutnají

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz