Domů / PRO PSY
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 9 / 55

Škvarky pro psy - Hrubé hovězí lojové, 2,5 kg


195 hodnocení Kód: HLSD20 DOPORUČUJEME
Nahrubo sekané lojové škvarky, s obsahem hovězího kolagenu. Vynikající, nekonzervovaný krmný doplněk, plný energie a bílkovin. Vhodný přídavek k nízkoenergetickému, či neatraktivnímu krmivu. Kvalitní a chutný zdroj energie v zimních měsících. Česká výroba
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
85 Kč
98 Kč , plus doprava
( 39 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Škvarky pro psy - Hrubé hovězí lojové, 2,5 kg

 

! Vynikající krmný doplněk !

 Velmi kvalitní a chutný zdroj energie v zimním období

! Bez konzervantů, soli a ochucovadel !

 

  • Charakteristika: Tyto lojové hovězí škvarky jsou nahrubo sekané a po vyškvaření nejsou dále lisované. Obsahují díky tomu 47 % tuku, 38 % bílkovin a 1,95 % popelovin. Nejsou solené ani jinak chemicky konzervované! Pochází z české výroby čistého hovězího tuku. Hovězí lojové škvarky jsou velmi chutným zdrojem kvalitní energie pro psy v zátěži, nebo v zimním období.

Pro psa je tato forma tuku velmi dobře stravitelná a využitelná jako energie těla. Ve 100 g hovězích škvarků je asi 3500 kJ, pro srovnání ve 100 g hovězího masa je asi jen 670 kJ. Hovězí škvarky jsou také významným zdrojem lehce stravitelných bílkovin a přírodního, pro psa velmi dobře využitelného kolagenu, který podporuje zdravý vývoj kloubních chrupavek, šlach a vazivové tkáně.

  •  Možnosti použití:  Naše hovězí lojové škvarky, jsou v krmné kvalitě a nehodí se pro lidskou spotřebu. Jde o vedlejší produkt při výrobě hovězího tuku pro psy. Barva škvarků je tmavě hnědá, s příjemnou, charakteristickou vůní po výpeku.

Jsou vhodné pro malá i velká plemena, především aktivních psů, nebo psů přebývajících v chladném období venku, kteří potřebují mnohem více energie. U neaktivních psů pozor při pravidelném podávání na možnost tloustnutí.

Nepoužívejte škvarky jako hlavní krmnou dávku, ale jen jako její doplněk např. u méně atraktivního krmiva, ke zchutnění příloh, na zvýšení energie krmiva, nebo jen jako odměnu při výcviku, či pamlsek.

Doporučená jednorázová dávka je 10 - 15 % na objem podávaného krmiva, tj. 100 - 150 g / kg krmiva - podle jeho tučnosti, velikosti a aktivity psa. Je to třeba odzkoušet, aby pes neprůjmoval - což je příznak překrmování. Pokud podáváte jako pamlsek tak jednorázově cca do 30 g.

Pokud se pes dostane nedopatřením k většímu množství škvarků najednou, může mít posléze akorát průjem, jinak by neměl mít další potíže. Přesto je mějte mimo jeho dosah a krmte škvarky jen pozvolna. 

Hovězí lojové škvarky odebíráme přímo od výrobce a vždy jen čerstvé. Po vychladnutí je balíme do sáčků a uchováváme až do prodeje zamražené. Tím zůstávají stále jako čerstvé. Zacházejte s nimi proto jako s nekonzervovanou potravinou.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte krátkodobě ( cca 1 týden ) - v chladu do 6 °C a v temnu. Dlouhodobě - zamrazít a spotřebujte do cca 10 měsíců.

Upozornění: Po rozmražení mohou v PVC sáčku škvarky značně zvlhnout a při dalším skladování v teplejším prostředí za pár dnů zaplísnit. Proto zbytek lojových škvarků po použití buď zase hned zamrazte, nebo přesypejte z PVC sáčku do mísy, aby prosychaly a uložte je do chladu.

Spotřeba: Zamražené škvarky spotřebujte max. do 6 měsíců. Při teplotě skladování do 6 °C ( lednice ) spotřebujte do 7 dnů, max. 14 dnů do 3 °C. Nad 15 °C spotřebujte max. do 2 - 3 dnů. Škvarky by neměly zvlhnout - pozor na přílišnou kondenzaci vody v PVC sáčku při vyndání z chladu do tepla! Nevystavujete ani krátkodobě slunečnímu záření.

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
JABLEČNÉ VÝLISKY - Sušené granulované - pro psy, 5 kg JABLEČNÉ VÝLISKY - Sušené granulované - pro psy, 5 kg Kód: JVGP41
Granulované, doplňkové krmivo - surovina, ze sušené jablečné dřeně. Určeno pouze jako…
150 Kč
Detail
Plastové vědro - Hranaté Černé 3,5 l, 1 ks Plastové vědro - Hranaté Černé 3,5 l, 1 ks Kód: PVHC35
Praktické, hranaté, plastové vědro z houževnatého materiálu o objemu 3,5 litrů. Víko…
42 Kč
Detail
Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 1 l Lososový olej - NATURAL EXTRA - pro psy, 1 l Kód: SRP-01012
Čistý lososový olej z norského lososa, za studena lisovaný, bezvodý, v chladu netuhne,…
178 Kč
Detail
Olej z Tresčích jater - pro psy, 500 ml Olej z Tresčích jater - pro psy, 500 ml Kód: OTP14 AKČNÍ CENA
Velmi kvalitní, jednodruhový, rybí olej pocházející ze zpracování jater vybraných druhů…
15 %
105 Kč
Detail
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 04:51 Datum: 26.03.2018
velice chutnají
Zboží 9 / 55

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz