Nejžhavější novinka!

        PELETY CHYTACÍ  NEON

                 OLIHEŇ

         ! Novinka 2017 !

     Pro rychlé chytání !!!

CERTIFIKÁT OVĚŘENÁ FIRMA
Küršner Roman, Ing.- Krmiva Hulín - ekatalog.czKrmiva a krmné směsi - ekatalog.cz
Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podobné zboží
Rybolov na Zámečku

Domů /
Zboží 54 / 530
Kód: PVSV10

Pelety Boilies - SMETANA VANILKA, 250 g

Vařené v páře s delší dobou rozpadu oproti peletám nevařeným. Velmi kvalitní a účinné i v chladném období! S přírodní vanilkou, mléčnými bílkovinami a kořením!
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 48 Kč
Cena s DPH: 55 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Pelety Boilies - SMETANA VANILKA, 250 g
Pelety Boilies - SMETANA VANILKA, 250 g

 

Vhodné pro celoroční rybolov a to i na Feeder ! Obzvláště ve studené vodě !

 

  • Obsahuje: 20 druhů jemně mletých vnadících složek! 40 % podíl " lehkých " bílkovinných surovin! Základem jsou extrudované (tepelně upravené) suroviny, a to hrách, kukuřice, pšenice, pohanka a rýže (extrudáty mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, jsou více atraktivní pro ryby).
Dále klasické suroviny:  Kukuřičné výpalky, různé druhy obilovin, hydrolyzovaný a enzymaticky upravený protein, sušená vejce, sušené mléko, kukuřičný škrob, řepku, klíčkový a řepkový olej, syrovátku, kvasnice, melasu, glukózu a fruktózu (ovocné cukry), vanilku, směs cukrářského koření aj.
  • Charakteristika: Jde o tepelně upravený, výrazně sladký typ pelet s přídavkem natrávených a mléčných bílkovin. Ve vodě pak vnadí nejen svými sladkými surovinami, ale i bílkovinnou složkou. Tato kombinace je pro ryby vysoce atraktivní, což nám potvrzují i zákazníci svými úspěchy u vody. Tepelně opracované pelety jsou mnohem odolnější a déle vydrží ve vodě, a to cca 3 - 6 hodin, dle svého průměru, teploty a proudění vody a hlavně aktivity bílé ryby!

Pelety vyrábíme z obdobné směsi, kterou mícháme i na boilies. Je to tedy velmi kvalitní materiál s mnoha druhy tepelně předupravených surovin a specifických doplňků. 

  • Možnosti použití:  Používají se převážně jako chytací pelety a to i na feeder! Aplikují se stejně jako klasické boilies - na vlas, nebo také jako rohlíkové boilies - na šňurku, přímo na háček. Doporučuji k těmto peletám přikoupit naši Tekutou potravu játra s olihní a karamelem, pro jejich maceraci (namáčení). Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu v teplém období. Namočené pelety ještě obalte ve sladkém práškovém dipu, či v některé ze sladkých krmítkových směsí. Výrazně se tím zvýší vnadící efekt i doba rozpustnosti!

Skladování:  Výrobky jsou stabilizovány přírodními stabilizátory, nepoužíváme totální konzervanty, které z nich udělají “ mrtvou surovinu “ a navíc ovlivňují vnadící efekt. Pelety nechte dobře uzavřené v krabičce, nebo PVC sáčku.  Skladujte při teplotě od – 20 do +10 °C ( mražák, nebo chladnička )!  Přechodné zahřátí na vyšší teploty na výpravách nevadí, jen je pak opět uložte do chladu. Nenechávejte pelety za okny auta při plném slunečním svitu !  Doporučená doba skladovatelnosti 10 měsíců od nákupu!

Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Václav hodnotil: Čas: 08:47 Datum: 08.12.2014
Letos jsem tyto pelety vyzkoušel a naprostá spokojenost.Stačilo pouze 3 kusy do pva a jezdilo to.Opravdu umíte pane Küršner.
Zboží 54 / 530
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek