Nejžhavější novinka!

        PELETY CHYTACÍ  NEON

         OLIHEŇ a ČESNEK

         ! Novinka 2017 !

      Pro rychlé chytání !!!

CERTIFIKÁT OVĚŘENÁ FIRMA
Küršner Roman, Ing.- Krmiva Hulín - ekatalog.czKrmiva a krmné směsi - ekatalog.cz
Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podobné zboží
Rybolov na Zámečku

Domů /
Zboží 35 / 545

Granule - CSL ( DDGS ) - Ø 8 mm, 1 kg

Fermentovaný produkt vznikající při výrobě lihu z kukuřice = kukuřičné výpalky. Výborné vnadící vlastnosti, díky obsahu kvasných produktů!
Připraveno k odeslání
AKCE! -20 %
Běžná cena: 45 Kč
Ušetříte: 8 Kč
Cena bez DPH: 32 Kč
Cena s DPH: 37 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Granule - CSL ( DDGS ) - Ø 8 mm, 1 kg
Granule CSL ( DDGS )  -  Ø 8 mm, 5 kg Granule CSL ( DDGS ) - Ø 8 mm, 5 kg Kód: GCSL81  
AKCE! -20 %
174 Kč
ks
Detail
Granule - CSL ( DDGS ) - Ø 8 mm, 10 kg Granule - CSL ( DDGS ) - Ø 8 mm, 10 kg Kód: GCSL82  
AKCE! -20 %
307 Kč
ks
Detail
Granule CSL ( DDGS )  -  Ø 8 mm, 25 kg Granule CSL ( DDGS ) - Ø 8 mm, 25 kg Kód: GCSL83  
AKCE! -20 %
643 Kč
ks
Detail
Granule - CSL ( DDGS ) - Ø 8 mm, 1 kg

 

Velmi atraktivní a chutný zdroj bílkovin pro ryby !

! Vynikající pro přímé vnadění a do method mixů !

 

Obsahuje:  Čistý fermentovaný produkt, tzv. CSL granule = správný název používaný v krmívářské praxi je: Kukuřičné výpalky fermentované = anglická skratka: DDGS  (Distillers dried grains with solubles = sušené výpalky s rozpustným podílem ). 

 

  • Charakteristika:   “ CSL granule “ jsou koncovým pruduktem při výrobě lihu z kukuřice. Je to fermentovaná, sušená a granulovaná surovina s vysokým obsahem bílkovin ( cca 30 % ) a zbytkovým množstvým organických kyselin, které jsou výborným atraktorem pro ryby. S kukuřičnými výpalky, jak zní správný český název, jsou již výrazné zkušenosti i v komerčním chovu kaprovitých ryb. 

Granule CSL jsou hnědé, nebo žluté barvy, dle okamžitého zabarvení suroviny. Mají velmi výraznou a příjemnou vůni po kvašené kukuřici. Ve vodě se rozpadají pozvolna a poměrně rychle, cca 40 - 60 minut, dle její teploty! 

  • Možnosti použití:   Díky rychlé rozpustnosti a vysoce aromatickým látkám, jsou CSL pelety vhodné i pro podzimní a jarní rybolov v chladnéjší vodě  - cca od 12 °C, při lovu kaprů a jiných druhů kaprovitých ryb. Vhodné jak pro stojaté, tak i mírně tekoucí vody!   Účinější ale je více, když jsou spíš součástí dalších krmných výrobků - granulí, krmných koulí atd. - při vnadění. Vynikající složka do krmných koulí a PVA sáčků! Velmi rychlý rozpad i ve studené vodě.
  • Skladování a spotřeba: Uchovávejte nejlépe v prodyšných obalech ( papírové či tkané pytle ) v chladu do cca 20 °C a hlavně v suchu! Zamezte přímému slunečnímu záření. Při nevhodném skladování v teple a vlhku jsou granule náchylné na zaplísnění! Mějte granule dobře uzavřené v obalech, napadají je jinak moli. Pokud se tak stane, nevyhazujte je, ale co nejdříve zkrmte rybám.

Spotřebujte nellépe do konce lovné sezóny, max. do 10 měsíců od nákupu.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 35 / 545