Nejžhavější novinka!

        PELETY CHYTACÍ  NEON

                 OLIHEŇ

         ! Novinka 2017 !

     Pro rychlé chytání !!!

CERTIFIKÁT OVĚŘENÁ FIRMA
Küršner Roman, Ing.- Krmiva Hulín - ekatalog.czKrmiva a krmné směsi - ekatalog.cz
Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Rybolov na Zámečku

Naše závody 2017

ROK  2017

Zde vám budeme průběžně představovat úspěchy našich týmů na rybolovných závodech.

_____________________________________________________________________________________________________

3.ROČNÍK L&M BAITS CUP DEŠNÁ

Od 31.8.2017 do 3.9.2017 ( 62 hodin)

Počet závodních týmů: 29

A výsledek???

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -   Zdeněk Körner, Roman Svozil 

!!  PRVNÍ MÍSTO !!

Čím jsme krmili: Ke krmení jsme používali krmítkovou směs Kapr speciál kterou jsme ještě zatraktivnili Fish liquidem. Dále jsme ke krmení používali boilies Karibik, Calypso a Krill oliheň.

Nástraha: Jako finální nástrahu jsme používali boilies Karibik, Calypso a Krill oliheň. Z důvodu opatrnosti ryb bylo nutné vždy při snížení záběrů vyměnit boilies za jiný druh nebo ho doplnit plovoucím boiliesem Calypso nebo Krill oliheň.

Info o závodě: Tento závod probíhal za těch pravidel, že do celkového součtu se započítávalo 5ks nejtěžších ryb. Hned od začátku se nám začalo dařit a nachytali jsme několik pěkných ryb, které nám udělaly velmi slušný základ. Od té doby se nás drželo štěstí a ulovením dalších opravdu pěkných ryb jsme se dostali do vedení, které už jsme zvládli udržet až do konce závodu, tak jsme pro letošní rok vybojovali další 1.místo.

__________________________________________________________________

STAIRS2HELL - PÁLAVSKÁ JEZERA

(Evropský šampionát v lovu kaprů)

Od 21.8.2017 do 25.8.2017

Počet závodních týmů: 60

A výsledek???

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -   Zdeněk Körner, Roman Svozil, Jiří Ambroz 

!!  21. místo !!

Čím jsme krmili: Ke krmení jsme používali boilies pomeranč/chilli, red halibut pelety. Dále jsme vyráběli krmné koule, které se skládaly z krmítkovky kapr speciál, řepky, tygřího ořechu různých průměrů a vše bylo zalito tekutým krill liquidem

Nástraha: Jako nástrahu jsme používali výhradně boilies pomeranč/chilli.

Info o závodě:  Vylosovali jsme si místo 33. Bohužel po prvním zmapování našeho sektoru jsme zjistili, že nemáme před sebou téměř žádné stromy a keře ve vodě, protože ryby tyto překážky milují a zdržují se v nich. Pravidla byly postaveny tak, že se do celkového pořadí bohužel započítávaly 3 nejtěžší ryby. V první polovině závodu jsme se drželi do 10 místa. Ke konci se pochytalo několik velmi pěkných ryb a ty nás sesadily na konečné 21. místo z 60 zúčastněných týmů. Celkový součet našich tří nejtěžších ulovených ryb jsme měli 33,62kg. Ať jsme dělali co se dalo, tak jsme se k větším rybách nepropracovali. Ani na kámen vysušené dvě 30mm koule pomeranč/chilli nezabránilo tomu, aby to vzal třeba cejn, karas nebo menší kapr. Škoda jen, že se nechytalo na celkový součet ulovených ryb, protože každý den jsme měli kolem 17 ryb, což bylo okolo 100 kg, takže jsme nachytali za týden více jak 500 kg ryb. Co jsme měli informace, tak ostatní týmy takového počtu záběrů zdaleka nedosahovaly, čímž je vidět, že naše připravovaná novinka boilies Pomeranč/chilli má předpoklad se stát dalším bestsellerem mezi našim boiliesem, jako je Calypso, nebo Krill a oliheň.

__________________________________________________________________

CARP CUP MARATON ZAJEČÍ

Od 5.7.2017 do 9.7.2017

Počet závodních týmů: 21

A výsledek???

Náš externí tým  -  CT METRIX -  M. Podivínský, P. Bartoněk, Z. Podivínský

!!  PÁTÉ MÍSTO A SEKTOROVÉ VÍTĚZSTVÍ !!

Čím jsme krmili: Krmili jsme v pravidelných intervalech boiliesem a method mixem calypso.

Nástraha: Jako nástrahu jsme používali boilies calypso a plovoucí boilies naturál, které jsme prolévali boosterem calypso.

Info o závodě:  Carp Maraton Zaječí je za námi. Nachytali jsme krásných 67 bodovaných kaprů a bohužel cca 40 nebodovaných což zamrzí, ale dělali jsme co jsme mohli. Celkový součet bodovaných ryb byl  krásných 673kg. Tento výsledek nám zajistil krásné 5.místo a sektorové vítězství. Velké díky patří celému týmu a také firmě Krmiva Hulín, které bychom chtěli touto cestou poděkovat.

__________________________________________________________________

SBS BAITS – CUP KOBLOV 2. KOLO

Od 5.7.2017 do 8.7.2017 ( 75 hodin)

Počet závodních týmů: 15

A výsledek???

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  vedoucí týmu Zdeněk Körner 

!!  PRVNÍ MÍSTO !!

Čím jsme krmili: Ke krmení jsme používali PVA mix wasabi, mikro granule mini mix 13 druhů, boilies ledová oliheň a zatím připravovanou novinku na kterou se nám zatím na závodech velmi daří a bude v prodeji na podzim nebo příští rok z jara.

Nástraha: Jako nástrahu jsme používali již zmiňované boilies ledová oliheň a zatím testovanou novinku. 

Info o závodě: Druhé kolo závodu probíhalo za stejných pravidel jako kolo první. Bodovanou rybou byl kapr a amur od 5kg. Vítězem se stává tým s pěti netěžšíma bodovanýma rybama. Klasické krmení bylo zakázáno. Byl povolen pouze PVA materiál, který jsme dávali vždy k nástraze. Závod se pro nás vyvíjel poměrně dobře už od začátku závodu, kdy se nám podařilo vytáhnot několik slušných ryb, ale nebyly to ryby ještě té správné velikosti.jaké by jsme si představovali. Postupně jsme se během závodu propracovali až na první místo o které jsem poslední noc přišli a klesli jsme na druhé. Poslední den se nám však podařila další krásná ryba přes 15kg, která nám zajistila další letošní 1. místo. Celková váha našich 5-ti nejtěžších ryb byla 72,49kg.

_____________________________________________________________________________________________________

SBS BAITS – CUP KOBLOV 2. KOLO

Od 5.7.2017 do 8.7.2017 ( 75 hodin)

Počet závodních týmů: 15

A výsledek???

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN - Lukáš Hejč, Marek Hruška, Ladislav Patrman

!! ŠESTÉ MÍSTO + NEJTĚŽŠÍ RYBA ZÁVODU 20,45KG !!

Čím jsme krmiliKrmilo se pouze pomocí PVA materiálů: mikropeletky coppens, pva mix krill oliheň, boilies ledová oliheň.

Nástraha:  Chytali jsem na boilies ledová oliheň na který jsme chytili i největší rybu závodu 20,45kg !

Info o závodě: Z našeho místa jsme vytěžili maximum, jelikož týmy co seděly ve stejné zátoce, tak nedokázali chytit ani těch 5 bodovaných ryb. Nakonec jsme skončili na 6.místě a při vyhlášení pořadatel Radek říkal, že  se poprvé na jeho závodech  vytáhl kapr přes 20kg.

_____________________________________________________________________________________________________

1. ROČNÍM LM BAITS CUP KOBLOV 2017

Od  22. 6. 2017   do  25. 6. 2017 ( 62 hodin)

Počet závodních týmů: 17

  A výsledek?

  Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -   Zdeněk Körner, Radek Horák

  !!  PRVNÍ  MÍSTO  !! 

(78,95kg - součet 5-ti nejtěžších ryb)

19,36kg ( druhá nejtěžší ryba závodu)

Čím jsme krmili: Ke krmení jsme používali method mix a boilies karibik, které jsme prolévali boosterem karibik.

Nástraha: Jako finální nástrahu jsme používali boilies v dipu karibik, který jsme na dvou prutech měli samotný a na dvou jsme ho ještě obalovali do obalovacího těsta karibik.

Info o závodě: Bodovanou rybou byl kapr a amur od 8kg. Do celkového hodnocení se započítávalo 5 nejtěžších bodovaných ryb. Po prvním dni jsem byli na průběžném pátém místě, ale bojovali jsme až do konce a vyplatilo se. Zbytek závodu se nám podařilo ulovit několik opravdu krásných ryb, které nám zajistily v celkovém pořádí 1. místo.

_____________________________________________________________________________________________________

RYBNÍK JAROSLAV MORAVSKÝ BEROUN

Od 16.6.2017 do 18.6.2017 ( 50 hodin)

Počet závodních týmů: 15

  A výsledek?

  Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -   vedoucí týmu Zdenek Körner

  !!  ČTVRTÉ  MÍSTO  !!

Čím jsme krmili: Ke krmení jsme používali krmítkovou směs scopex a amur kterou jsme do lovného místa dopravovali krmným košíkem nebo raketou.

Nástraha: Jako nástrahu jsem používali malé 8mm  a 12mm pop up halibut/ledové ovoce a limetka/česnek. Všechny tyto plovoučky jsme ještě obalovali do krmítkové směsi kterou jsme i krmili.

Info o závodě: Závod probíhal na 3ha rybníku Jaroslav. Bodovanou rybou byl kapr a amur. Do celkového pořadí se započítávala váha všech ulovených ryb. Náš tým se od počátku držel na předních příčkách závodu. Bohužel na závěr chybělo trochu štěstíčka, ale i tak obasadili krásné i když ne moc populární 4. místo.

___________________________________________________________________

LASTIA CUP DEŠNÁ 

Od 9.6.2017 do 11.6.2017 (50hodin)

Počet závodních týmů: 29

A výsledek???

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  vedoucí týmu Zdeněk Körner 

!! PÁTÉ MÍSTO !!

 Kluci se vzdali výhry krmení ve prospěch dětské onkologické nadace-Krtek

Čím jsme krmili: Ke krmení jsme používali boilies karibik a calypso, method mix karibik a calypso Vše jsme prolévali boosterem karibik a calypso. Následně jsme vše posílali do krmného místa raketou.

Nástraha: Jako nástrahu jsme používali boilies karibik a calypso.

Info o závodě: Bodovanou rybou byl kapr, amur a jeseter od 7kg. Započítaval se součet všech bodovaných ryb. Jednalo se o závod s omezeným množstvím krmení. Mohlo se použít 
maximálně 30kg boilies, pelet, pop up, pasty,dipy …..  a maximálně 30kg partiklu – kukuřice, řepka,pšenice, methodmix ….. Naše taktika byla jasná, Na první zákrm jsme použili cca 5kg method mixu ke kterému jsme dokobrovali asi 1kg boilies. Ryby nám chodily v pravidelném intervalu, takže jsme měli za úkol si je na místě udržet po zbytek závodu. Proto jsme během závodu téměř po každé ulovené rybě dokrmovali  opět method mixem i boiliesem. Tentokrát jsme skončili s  33ks bodovaných ryb a 299,14kg na 5. místě kde nám na třetí místo chybělo pouze necelých 5,5kg.

_____________________________________________________________________________________________________

SBS BAITS – CUP KOBLOV 1. KOLO

Od 26.5.2017 do 28.5.2017 (50hodin)

Počet závodních týmů: 15

A výsledek???

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  vedoucí týmu Zdeněk Körner 

!!  DRUHÉ MÍSTO !!

Čím jsme krmili: Ke krmení jsme používali PVA mix wasabi, mikro granule mini mix 13 druhů, boilies ledová oliheň a zatím připravovanou novinku na kterou se nám zatím na závodech velmi daří a bude v prodeji na podzim nebo příští rok z jara

Nástraha: Jako nástrahu jsme používali již zmiňované boilies ledová oliheň a zatím testovanou novinku. 

Info o závodě: Závod probíhal bez krmení (raketa, cobra, košík, lopatka, prak atd. zakázáno), kdy závodníci mohli použít pouze nástrahu s PVA (nit, páska, punčocha, sáček). PVA musela být součást montáže. Do celkového pořadí se započítávalo 5 nejtěžších bodovaných ks ryb. Kluci měli celkový součet 65,02kg. Tato váha jim zajistila krásné 2. místo.

_____________________________________________________________________________________________________

SBS BAITS – CUP KOBLOV 1. KOLO

Od 26.5.2017 do 28.5.2017 (50hodin)

Počet závodních týmů: 15

A výsledek???

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN - Lukáš Hejč, Marek Hruška, Ladislav Patrman

!! ČTVRTÉ MÍSTO !!

Čím jsme krmili: Krmilo se pouze pomocí PVA materiálů: mikropeletky coppens, pva mix krill oliheň, boilies ledová oliheň.

Nástraha: Chytali jsem na boilies ledová oliheňTento druh se nám na této vodě osvědčil úplně nejlépe a podařilo se nám s ním nachytat opravdu krásné ryby.

Info o závodě: Hulíňáci na Koblově: 1. kolo SBS Baits cup Koblov dopadl i pro náš druhý profesionální tým velice dobře. Umístili se na krásném avšak na neoblíbeném 4.místě s celovou vahou 60,78kg kdy se do celkového pořadí započítávalo 5ks nejtěžších ryb. Do dalšího kola nastupují s 9. body. Podařilo se jim chytit i pěkného lysce s váhou 17,88kg. Závod probíhal bez krmení (raketa, cobra, košík, lopatka, prak atd. zakázáno), kdy závodníci mohli použít pouze nástrahu s PVA (nit, páska, punčocha, sáček). PVA musela být součást montáže. 

_____________________________________________________________________________________________________

II.ROČNÍK MONSTER FISHING CARP CUP DEŠNÁ 2017

Od 18.5.2017 do 21.5.2017

Počet závodních týmů: 29

A výsledek???

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  vedoucí týmu Zdeněk Körner 

!! TŘETÍ MÍSTO !!

Čím jsme krmili: Ke krmení jsme používali boilies Ledová oliheň, method mix krill oliheň a calypso, mini peletky krill oliheň. Vše jsme prolévali fish liquidem ultra.

Nástraha: Jako nástrahu jsme používali boilies Ledová oliheň

Info o závodě: Bodovanou rybou byl kapr a amur od 8kg. Krmení bylo omezené na 50kg na tým. Do celkového hodnocení se sčítala váha 5-ti nejtěžších bodovaných ryb. Náš tým měl celkový součet těchto ryb 64,18kg. Tento výsledek jim zajistil krásné 3.místo.

____________________________________________________________________________________________________

Jarní Borek

Od 11.5.2017 do 14.5.2017 (50hodin)

Počet závodních týmů: 18

A výsledek???

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  vedoucí týmu Zdeněk Körner 

!!  DRUHÉ MÍSTO  a cena za nejtěžší rybu závodu 18,69 kg  !!

Čím jsme krmili: Ke krmení jsme používali boilies Ledová oliheň a mini peletky krill oliheň zatraktivněné fish liquidem.

Nástraha: Jako nástrahu jsme používali boilies Ledová oliheň zatraktivněné fish liquidem ultra.

Info o závodě: Bodovanou rybou byl kapr a amur od 5kg. Výsledkem byl součet vah ulovených bodovaných ryb. K zakrmení bylo povoleno  50kg krmení.

_____________________________________________________________________________________________________

Carp cup Zaječí 2017

Od 28.4.2017 do 1.5.2017 (62hodin)

Počet závodních týmů: 22

A výsledek???

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  Lukáš Hejč, Marek Hruška

!!! PRVNÍ MÍSTO !!!

Čím jsme krmili: Krmeno vařeným partiklem SCOPEX, black halibut peletama, method mix calypso (celkem všeho 50kg).

Nástraha: Zdenkova novinka Ledová Oliheň (neuvěřitelně dobrý chytač), peleta red halibut scopex, peleta black halibut švestka

Info o závodě: Startovalo 22 týmu. Bodovanou rybou byl kapr od 6 kg a amur od 5 kg. Od začátku závodu jsme byli v průběžných výsledcích první. Udice jsme házeli přesně 120 metrů. Celkem naspáno nějakých 5 hodin jinak jsme celou dobu jen makali a makali. :) Celkem jsme nachytali 520kg bodovaných ryb. Naše největší ryba 14,10 kg. Celkově nám tento výsledek zajistil 1. místo. Na druhé místo jsme měli již náskok 40kg.

_____________________________________________________________________________________________________

IBCC - Mezinárodní závod v lovu kaprů - Maďarsko

Od 23.4.2017 do 29.4.2017

Počet závodních týmů: 130

A výsledek???

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  vedoucí týmu Zdeněk Körner 

45.místo ze 130 zúčastněných týmů

Čím jsme krmili: ke krmení jsme používali method mix krill oliheň a bolies krill oliheň zalitý fish liquidem ultra.

Nástraha: jako finální nástrahu jsme používali boilies krill oliheň zalitý fish liquidem, nebo jsme kuličky dipovali přímo v dipu krill oliheň.

Info o závodě: Byl to velmi náročný závod už jen z toho důvodu, že nám onemocněl parťák Dušan, který nakonec musel odjet domů, takže jsme většinu závodu bojovali pouze ve dvou. Za posledních 16h jsme udělali dalších 80 kg ryb, ale stacilo to na 45 místo příští rok to bude snad ještě lepší. Tým Krmiva Hulin

_____________________________________________________________________________________________________

3.ROČNÍK L&M BAITS CUP DEŠNÁ 2017

Od 13.4.2017 do 16.4.2017 (62 hodin)

Počet závodních týmu: 27

A výsledek???

Náš profesionální tým  -  CT KRMIVA HULÍN -  vedoucí týmu Zdeněk Körner 

!!  DRUHÉ MÍSTO  a cena za nejtěžší rybu závodu 19 kg  !!

Nejtěžší ryba závodu: Kapr 19 kg !!!

Čím jsme krmili: Krmení nebylo nijak množstevně omezené. Protože voda byla ještě velmi studená, tak ke krmení jsme používali česnekové granule ve velikosti 8mm, které jsou velmi vhodné do chladnější vody. Na lovné místo jsme je házeli raketou do které jsme přidávali také boilies krill oliheň

Nástraha: Jako finální nástrahu jsme používali boilies krill oliheň, většinou jsme používali také obalovací těsto téže příchutě

Info o závodě: Bodovanou rybou byl kapr a amur od 8 kg  - sčítání vah těchto ryb. Kluci dohromady nachytali 36ks bodovaných ryb o váze 380,21kg. Tento výsledek jim zajistil v celkovém součtu 2.místo.

____________________________________________________________________________________________________.

 

 

 

CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek