Nejžhavější novinka!

         LEDOVÁ OLIHEŇ

        ! Novinka 2017 !

        Oliheň,  Krill,  LT 72, 

          Játra,  Rybí maso 

          a Ledový cukr ! 

Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podobné zboží
S tímto zbožím kupují
Rybolov na Zámečku

Zboží 2 / 4
Kód: VPXS10
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Vařený partikl - Mix Scopex, 1 kg

Vařená směs kukuřice, pšenice, řepky, rýže, hrachu, fazolí, arašidů a konopí s příchutí Scopex. K přímému vnadění, přísada do krmítkovek, nebo i do PVA - nerozpouští ho! Balení neobsahuje nálev!
Připraveno k odeslání
Cena bez DPH: 39 Kč
Cena s DPH: 45 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Vařený partikl - Mix Scopex, 1 kg
Vařený partikl - Mix Scopex, 5 kg Vařený partikl - Mix Scopex, 5 kg Kód: VPXS11  
200 Kč
ks
Detail
Vařený partikl - Mix Scopex, 10 kg Vařený partikl - Mix Scopex, 10 kg Kód: VPXS12  
350 Kč
ks
Detail
Vařený partikl - Mix Scopex, 20 kg Vařený partikl - Mix Scopex, 20 kg Kód: VPXS13  
610 Kč
ks
Detail
Vařený partikl - Mix Scopex, 1 kg

 

Vařená směs partiklů, bez konzervantů, bez nálevu - jen semena !

! Vynikající pro přímé vnadění, nebo jako přísada !

! Vhodné i do PVA !

 

  • Charakteristika:  Jde o tepelně upravená - vařená ( při 100 °C )  celá zrna kukuřice, pšenice, řepky, konopí, fazolí, hrachu, bílé a červené rýže, arašidů - vše s příchutí Scopex. Takto upravená surovina má vysokou krmnou a především vnadící hodnotu, jelikož dojde ke zmazovatění škrobu - rozloží se obal škrobového zrna. Zrna jsou tak velmi dobře stravitelná a ve vodě rychle a snadno vypouští své přirozené aromatické látky, než klasické, neupravené zrno, a to díky narušení buněčných stěn vysokou teplotou při vaření. 

Náš partiklový mix není v nálevu, takže kupujete jen semena a ne vodu !

  • Možnosti použití: Vařený partikl Scopex je výbornou příměsí do krmítkových směsí, nebo method mixů. Udělá v nich hrubou strukturu, zároveň je spojí do hutných koulí, které se ve vodě dobře rospadají. Dá se použít i na přímé vnadění, a nebo do PVA, které nerozpouští. Výborné na závody, nebo pro masivní krmení. 

Dobrý tip: Zalejte vařený partikel tekutou potravou Fish liquid Ultra, dobře promíchejte a nechte alespoň 24 hodin uležet. Poté prosypejte některou z krmítkových směsí, opět dobře promíchejte až vznikne tuhá směs, kterou použijte buď na krmné koule, nebo do krmítek. Získáte vynikající krmnou kombinaci těch nejlepších surovin, na které ryby rychle reagují.

 

  • Skladování:  Náš vařený partikl Scopex je přirozeně konzervován, neobsahuje proto žádné chemické konzervanty. Uchovávejte jej v PVC obalech, v chladu, nejlépe do 15 °C. Spotřebujte max. do 6 měsíců.  Pro dlouhodobé skladování možno i zamrazit, pak vydrží neomezeně.  

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 4