Nejžhavější novinka!

        PELETY CHYTACÍ  NEON

                 OLIHEŇ

         ! Novinka 2017 !

     Pro rychlé chytání !!!

CERTIFIKÁT OVĚŘENÁ FIRMA
Küršner Roman, Ing.- Krmiva Hulín - ekatalog.czKrmiva a krmné směsi - ekatalog.cz
Patička Vše od vody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podobné zboží
Rybolov na Zámečku

Zboží 19 / 90
Kód: KBKU20
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín

Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Vařená Kukuřice, 1 kg

Velmi oblíbené vnadící boilies z kukuřičných produktů o Ø 20 mm, s rychlým vnadícím nástupem. Sladká kombinace různých kukuřičných surovin v různé upravě i zrnitosti.
Připraveno k odeslání
AKCE! -25 %
Běžná cena: 115 Kč
Ušetříte: 23 Kč
Cena bez DPH: 80 Kč
Cena s DPH: 92 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Varianty Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Vařená Kukuřice, 1 kg
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Vařená Kukuřice, 5 kg Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Vařená Kukuřice, 5 kg Kód: KBKU21  
AKCE! -25 %
428 Kč
ks
Detail
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Vařená Kukuřice, 10 kg Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Vařená Kukuřice, 10 kg Kód: KBKU22  
AKCE! -25 %
792 Kč
ks
Detail
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Vařená Kukuřice, 1 kg
 
 
Novinak pro podzim 2017 !
! Vnadí spolehlivě po celou hlavní rybolovnou sezónu !
 
 
  • Složení:  Směs obsahuje 10 druhů surovin, většinou z kukuřice: Extrudovanou kukuřičnou mouku, kukuřičnou krupici, pšeničné klíčky, pšeničnou krupici, CSL moučku, bisquit moučku, kvasnice, syrovátku, sušené mléko, CSL liquid.
  • Charakteristika:  Krmné boilies - Ekonomik - Kukuřičné, je sestaveno ze směsi kukuřičných surovin, obilovin, bisquitu, extrudů, aj. Boilies Ekonomik Kukuřičné má žlutou barvu a charakteristickou vůni po kukuřici. Rozpustnost našich krmných boilies je v létě cca 3 - 6 hodin, v chladném období i více jak 8 hod.

V žádném případě nejde o výrobky s nižší surovinovou hodnotou, ale o plnohodnotné, surovinově bohaté směsi!

  • Možnosti použití:  Krmné boilies Kukuřičné je určeno především na vnadění kaprovitých ryb, ale velmi dobře i chytá, především v hlavní lovnou sezónu. Boilies Ekonomik je velmi výhodné používat při větším a dlouhodobějším zakrmování, nejen pro jejich nízkou cenu, ale že mají velmi rychlý nástup vnadícího efektu! 

Není také pravidlem, že musíte krmit tím, nač chytáte! Naopak, když nabídnete rybě mezi krmnými boilies něco úplně jiného, v podobě chytacího boilies, které je na atraktorově koncentrovanějším základu, jistě budete mít větší šanci na úspěch!

Dobrá rada:  Pokud Kukuřičné boilies skladujete déle a vyschne vám až příliš, namočte jej před nahazováním Cobrou na cca 2 - 3 minuty do vody a nechte okapat - ztěžkne a lépe pak létá. 

  • Skladování: Krmné boilies doporučujeme skladovat v tenších vrstvách na přepravkách pro ovoce a zeleninu, nebo naležato v rašlových (síťových), nebo tkaných pytlech, na vzdušném, suchém místě na podložce (paleta, karton aj.), kdy vysychají. Je však nutné občas ( cca 1x týdně ) s boilies pohnout, aby nevznikalo v meziprostorech mikroklima, vhodném pro růst plísní!

Ve vlhčím stavu jej uchovávejte v suchu a chladu cca do 12 °C.  Pokud jsou boilies hermeticky uzavřené, neměla by výrazně kolísat teplota okolí, aby se nerosily stěny obalu - riziko zaplísnění. 

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Karol hodnotil: Čas: 18:45 Datum: 18.09.2017
Objednal som ich a došli včas takže som ich na druhý deň aj odskúšal a kapre na ne berú fantasticky. Vôňa je super podľa mňa niečo medzi kukuricou bonduelle a vanilkou. Zatiaľ som spokojný.
Zboží 19 / 90
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek